bi analyst

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 

סן דייגו - Teradata קורפ (סימול: TDC), חברת ניתוח נתונים ויישומי שיווק, הודיעה כי השלימה את הרכישה של RainStor, חברה בבעלות פרטית המתמחה באחסון Big data באינטרנט על Hadoop. רכישה זו מחזקת את פתרונות Hadoop ברמה הארגונית של Teradata ותאפשר לארגונים להוסיף יכולות מאגר נתוני ארכיון עבור הארגון כולו, ובכלל זה נתונים המאוחסנים בOLTP, מחסני נתונים ויישומים.

"התוספת של RainStor מדגישה את מחויבותה של Teradata לתמוך בלקוחות כפי שהם להפוך לארגונים מבוססים-נתונים," אמר Scott Gnau, נשיא, מעבדות Teradata. "יכולת הארכיונים החדשה תסייע ללקוחות להיות יעילים בטיפול בדרישות אחסון הנתונים שלהם באמצעות Hadoop."

זוהי הרכישה הגדולה הרביעית של Teradata הקשורים לנתונים השנה; החברות הנרכשות האחרות כוללות Revelytix, Hadapt, וThinks.ארבע הרכישות מראות את התמקדותה של Teradata בעזרה ללקוחות להפיק ערך משמעותי מכל הנתונים שלהם.

רכישת RainStor כוללת את הנכסים, קניין רוחני, והרוב המכריע של עובדי RainStor ובונה על שותפות הקיימת בין Teradata וRainStor.הטכנולוגיה המוגנת בפטנט RainStor היא תוספת רבת עוצמה לפרוטפוליו ניתוח נתונים החזק כבר של Teradata. Teradata מציעה טכנולוגיה ברמה עולמית, ייעוץ, וצוותים תמיכה המסייע ללקוחות לנהל בצורה חלקה את ארכיוני הנתונים על Hadoop ופלטפורמות אחסון אחרים בנתוני הארכיטקטורה ™ Teradata® המאוחדת.

"צוות RainStor הוא נרגש להוסיף את הטכנולוגיה והארגון שלנו לפורטפוליו של Teradata, שיסייעו ללקוחות להתמודד עם האתגרים של אחסון נתונים גדולים", אמרו אנתוני ברוקס-וויליאמס, סגן נשיא, מכירות אמריקה RainStor ושירותים, Teradata. "אנו שמחים להצטרף למובילה בשוק נתונים הגדולה."

רוב עובדי RainStor יישארו בסן פרנסיסקו וגלוסטר, בריטניה. RainStor תשולב בפעילות Teradata, התומכת בעסקי Big data. לקוחות RainStor שיצטרפו למשפחת הלקוחות של Teradata יקבלו את מלוא תמיכה.תנאי הרכישה לא פורסמו, משום שהם אינם מהותיים לTeradata.

לידיעה המקורית, הקישו כאן.

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

הדף שלנו בפייסבוק

אירועים קרובים

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning