bi analyst

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 

טרהדטה  חברת הנתונים והנתונים המובילה, הודיעה על פלטפורמת Teradata Analytics.

פלטפורמת תוכנה מודרנית זו מספקת גישה לפונקציות הטובות ביותר ולמנועים המובילים המאפשרים למשתמשים בכל רחבי הארגון למנף את הכלים והשפות המועדפים עליהם, לפי קנה מידה, על פני סוגי נתונים מרובים. באמצעות פלטפורמת Teradata Analytics, הדבר נעשה על ידי הטמעת analytics קרוב לנתונים, ומבטל את הצורך להעביר נתונים ומאפשר למשתמשים להפעיל את הניתוחים שלהם כנגד קבוצות נתונים גדולות יותר עם מהירות ותדירות גבוהות יותר.

ישנם כלים נוספים וטכניקות אנליטיות יותר מתמיד, ואנליסטים עסקיים רוצים להשתמש בשיטות הטובות ביותר המתאימות לכל אחד מהפרויקטים שלהם. לדוגמה, ניבוי כשל של חלקים המשפיע על אספקה עקבית ואמינה של אנרגיה לעסקים ולבתי מגורים, מחייב ניתוח וניטור של נתונים בין מקורות שונים, כולל נתוני מזג אוויר, נתוני בקרת השירות, נתוני הפסקת חשמל, נתוני שנאי ונתונים חכמים, נתוני שימוש ו פרטי הנכס כולל מיקום. ניתוח של נתונים שונים אלה יכול לדרוש מגוון רחב של כלים וטכניקות, האנליסט נדרש לקפץ בין שפות, פורמטים של נתונים, ממשקי משתמש ומערכות שונות לחלוטין. יש לשלב נתונים רלוונטיים גם במערכות.

באמצעות פלטפורמת Teradata Analytics, רבים מהשלבים האלה נעלמים או שניתן לשלבם. רוב הנתונים בדוגמה זו כבר משולבים בתוך מערכת אקולוגית אחת, אשר יכול בקלות לתמוך בנתונים גולמיים ממקורות אחרים. עכשיו בתוך זרימת עבודה אחת, משתמשים יכולים לעבור בין הממשקים הנפוצים ביותר וכלים, כולל מסחרי קוד פתוח. התוצאה היא תובנות טובות יותר, מהירות ומדויקות יותר, המבוססות על כל הנתונים, ולא על קבוצת משנה.

 

המקור: חברת Teradata. לידיעה המלאה הקישו כאן.

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

הדף שלנו בפייסבוק

אירועים קרובים

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning