bi analyst

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 

חברת Teradata  חברת פלטפורמת ניתוח הנתונים בענן, הודיעה על זמינותו של Teradata DataDNA - שירות אוטומטי המפיק מידע על  data lineage (כלומר מהמקור של הנתונים עד למצבם הנוכחי) וניתוחי שימוש.

בעזרת כוחה של Teradata Vantage ,פלטפורמת התוכנה לניתוח נתונים רב-ענן היברידי של החברה, DataDNA מספקת שקיפות לנכסי הנתונים של הארגון והשימוש בהם ברחבי האקוסיסטם, ללא קשר לפלטפורמה או טכנולוגיה, כדי להבטיח שמופק ערך אנליטי מקסימלי בכל הארגון. . על ידי מתן תובנות מלאות לנתונים שלהם - כולל האם משתמשים בנתונים, אופן השימוש בהם ועל ידי מי - DataDNA מאפשרת ללקוחות להשתמש בנתונים כנכס הגדול ביותר שלהם, תוך ביטול יתירות נתונים, הפחתת עלויות, האצת שילוב נתונים ומסייע לעמידה בתקנות. , והגדלת ההחזר על ההשקעה.

מסופקת על ידי Teradata או על ידי  אחד משותפי האינטגרציה והייעוץ האסטרטגיים שלה, DataDNA הופכת גם לכלי הכרחי כשחברות נודדות ל- Vantage בענן - ועוזרות להן להבין את התלות ההדדית של מערכותיהן, שימוש בנתונים וזרימת הנתונים, כך שיוכלו לקבל החלטות מושכלות. באילו יישומים להעביר, לאחד ולפשט את האקוסיסטם שלהם בענן.

הביקוש לניהול נתונים אוטומטי גדל באופן דרמטי בשנים האחרונות עם הגידול בהתפשטות  הנתונים, ויצר צורך בשירותים ופתרונות המסייעים לחברות להבין את מערכות המידע האקולוגיות העצומות שלהן. עם DataDNA, התובנות לגבי מה מערכות עושות עם נתונים, ומי משתמש בנתונים אלה, נגזרות ממטא נתונים. זה הופך את השירות להרבה פחות פולשני וטביעת הרגל קלה בהרבה, כך שלא נדרש עיבוד אינטנסיבי של המערכת.

רשימה מלאה של התכונות של DataDNA כוללת:

  • Data Linage: להבין כיצד נתונים עוברים ברחבי הארגון, ברמת עמודה, על סמך עובדות.
  • ניתוח שימוש בנתונים אוטומטי: להבין מי משתמש באילו נתונים, מתי ואיך. זה יכול לסייע בניקוי, הפסקה, ניתוח נתוני PII ועמידה בתקנות.
  • קטלוג נכסי נתונים: יכולת לזהות את הנתונים שהם נכס לארגון יחד עם מי שמשתמש בנתונים - למטרות מונטיזציה של נתונים, נתונים כשירות וכו '.
  • ניהול מילון מונחים עסקי: מסייע לחברות בבניית או ניהול מילוני מונחים עסקיים על ידי קישור מונחי המילון העסקי לlinage שממנה מגיעים הנתונים.
  • טביעות אצבעות של אזור הנושא: הבן את אזורי הנושא המשמשים בסביבות IT ותומך במקרי שימוש בהעברת ענן, ניתוח כפילויות ועוד.
  • זיהוי PII: זהה היכן נשמרים נתוני PII וכיצד הם נעים על פני סביבה, באמצעות מטא-נתונים. 
  • הערכת השפעה: בלחיצת כפתור, הפעל דוח הערכת השפעה כדי לקבוע איזו השפעה תהיה לשינוי על פני Linage שלם .

המקור: חברת Teradata. לידיעה המלאה, הקישו כאן.

 

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

הדף שלנו בפייסבוק

אירועים קרובים

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning