bi analyst

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 

Deloitte ו- Teradata הכריזו על יוזמה משותפת לסייע ללקוחות משותפים להעביר את סביבות ניהול הנתונים והניתוח המקומיות שלהם לפלטפורמת הנתונים מרובת העננים של Teradata Vantage

. דלויט, אינטגרטור מערכות מועדף על Vantage, ישתף פעולה עם Teradata כדי להוציא את המורכבות מהעברת נתונים ולצייד ארגונים ביכולות המתקדמות של העתיד בענן.

Deloitte ו- Teradata ימנפו את העוצמה של סביבות היברידיות מרובות עננים המאפשרות ללקוחות משותפים לפשט את המערכת האקולוגית שלהם לפלטפורמת ניתוח נתונים מבוססת ענן . Teradata Vantage הוכרה כמובילה בענף על ידי גרטנר ופורסטר מחקר. יחד עם הרקורד המוכח של דלויט של טרנספורמציה דיגיטלית והצלחה במודרניזציה של נתונים עבור ארגונים , לקוחות משותפים יחוו הגירה חלקה ומהירה מפלטפורמות מקומיות לענן, תוך ביטול Data Silos שעולים לארגונים זמן ומשאבים משמעותיים. היכולת לעבור מהאתר המקומי של Teradata (און פרם) לפלטפורמת Vantage מבוססת ענן פותחת את האפשרות לשיתוף נתונים פונקציונלי מהיר וחלק בכל מחלקה ובכל עת.

Teradata Vantage היא פלטפורמת הנתונים מרובת העננים לניתוח ארגוני. זה מאפשר פישוט מערכות אקולוגיות על ידי איחוד ניתוחים, אגמי נתונים ומחסני נתונים. עם Vantage, חברות בקנה מידה גדול יכולות לחסל Data Silos ולבצע שאילתות בצורה חסכונית על כל הנתונים שלהן, כל הזמן, ללא קשר למיקומם של הנתונים - בענן, בעננים מרובים, במקום או בכל צירוף כלשהו. שלה - כדי לקבל תצוגה מלאה של העסק שלהם. באמצעות שיתוף הפעולה האסטרטגי שלה עם Deloitte, לקוחות Teradata יכולים לשלב בצורה חלקה את Vantage עם שירותי ענן של צד ראשון כדי להרחיב את המערכת האקולוגית שלהם בענן עם שילוב עמוק של שירותי ענן ספציפיים ומקוריים בענן.

המקור: חברת Teradata  בלינק הזה..

 

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

הדף שלנו בפייסבוק

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning