bi analyst

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 

Qlik® ממשיכה להוביל את תעשיית האנליזה והמודיעין העסקי בהספקת AI ו MLאשר מרחיבה את הערך של פלטפורמת Qlik לכל המשתמשים.

עם שחרור נובמבר 2018 של Qlik Sense®, Qlik הציגה יכולות למידה מכונה(ML) במנוע הפלטפורמה הקוגניטיבית שלה. הלמידה התקדימית מבוססת מכונה מאפשרת למנוע הקוגניטיבי Qlik להגיע לחכמה לאורך זמן, הלומדת באופן מתמיד מהאינטראקציה והמשוב  של המשתמש כמו גם ממקורות אחרים. Qlik היא חברת האנליזה הראשונה שמביאה יכולות AI ו- ML יחד עם אינטואיציה אנושית באופן שבאמת מגדיל את כוחו של המשתמש לגלות.

יכולות הלמידה החדשות של Qlik יופעלו לראשונה ב- Insight Advisor, אשר פורסם לראשונה במסגרת מהדורת יוני 2018 Qlik Sense Enterprise. Insight Advisor מייצר אוטומטית ומציע את הניתוחים והתובנות הטובים ביותר שיש לחקור על סמך הנתונים הכוללים וקריטריוני החיפוש של המשתמש, מה שהופך את הצעות התובנות ליותר רלוונטיות ובעלות ערך ככל שהמכשיר לומד מהאינטראקציות האנליטיות של המשתמש. משתמשים יכולים להכשיר את המכונה באופן ידני על ידי יצירת אנליזה ידנית, שינוי מה שהמכונה מציעה, ומתן משוב ישיר. מנוע קוגניטיבי גם לומד ממקורות מנוהלים ואמינים נוספים, כגון הגדרות כללי עסקים בספריות גלובליות ופריטים של Qlik.

Qiik של AI ו ML יכולות ייחודיים באמת כי הם עובדים ישירות עם מנוע אסוציאטיבי של Qlik, המשלב את כוחו של AI עם אינטואיציה אנושית. מכיוון שהמנוע האסוציאטיבי מודע לקונטקסט של משתמש (מצב בחירה) בכל שלב בתהליך האיתור ויודע את כל הנתונים המשויכים ואינם קשורים לקונטקסט זה, הוא נלקח בחשבון בניתוח מונחה מכונה ובהצעות תובנות כדי להפוך אותם ליותר רלוונטיים . זה כמו לתת למשתמש "ראייה היקפית" המנחה אותם תובנות מוסתרים ומסייע להם לראות את הבלתי נראה בעבר.

 

כדי לקרוא את המקור, אנא הכנסו לכתובת הזאת.

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

הדף שלנו בפייסבוק

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning