bi analyst

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 

חברת Qlik הכריזה על רכישת RoxAI עם המוצר Ping כדי לספק מערכת Alerts אוטומטית כדי לשפר את יכולת המשתמשים והמערכות לנקוט בגישה פרו אקטיבית לנהל ולנטר את המידע העסקי שלהם.

 ארגונים מחפשים להאיץ את הערך העסקי באמצעות נתונים. עם זאת, הנתונים משתנים תמיד. התראות אינטליגנטיות בשירות עצמי של מערכת ping (של הרחברה הנרכשת), המשולבות בפלטפורמת הניתוח המובילה של Qlik, יכולות להודיע למשתמשים באופן מיידי באמצעות ערוצים ניידים, אימיילים וחברתיים על שינויים מהותיים בנתונים שלהם ובהקשר, ולהפעיל החלטות ופעולות באופן מיידי. ועם Ping, כל משתמש יכול לעצב וליצור התראות מתקדמות משלו סביב מקרי השימוש שלהם - בהתבסס על לוח המחוונים והנתונים הקיימים שלהם - מבלי להזדקק למפתח או למנהל מערכת.

ניתוח נתונים מודרני מקיף זרימת עבודה שלמה, החל מהכנת ואינטגרציה ראשונית של נתונים (שילוב נתונים של Qlik), לתובנות מונעות AI (Qlik Sense®), ועד שיתוף וממצאי תפעול. באמצעות Qlik Insight Bot ™, Qlik מגביר את יכולתו של המשתמש לחקור נתונים בתוך זרימת העבודה שלהם באמצעות ניתוח שיח. עם RoxAI ו- Ping, Qlik מרחיבה את היכולת לספק תובנות מונעות נתונים בזמן אמת לפעולה היכן ומתי זה יכול לעשות את ההבדל להצלחה עסקית.

בעתיד Qlik מתכננת לשלב את Ping עם זרימת עבודה ופתרונות אוטומציה לתהליך רובוטי (RPA) באמצעות APIs שיאיצו עוד יותר את הערך העסקי של נתוני הלקוחות. יתר על כן, שיפורים מתוכננים לכלול את היכולת ל"התראות מבוססות קרבה ", כאשר למשל, ספק קניות מקוון יכול להתריע אוטומטית למנהל אזורי על תובנות לגבי ביצועים כאשר הוא מגיע למיקום של חנות.

Ping יכול להגדיל את האינטליגנציה של המשתמש בניתוח באמצעות:

  • תכנון ויצירה של התראה בשירות עצמי ישירות בתוך לוח המחוונים האנליטי שלהם
  • התרעה מנוהלת מתקדמת על בסיס מגמה סטטיסטית והערכה מתקדמת
  • שיתוף קבוע מראש או אד-הוק בהתראות עם עמיתים לעבודה ישירות מהנייד או באמצעות הדוא"ל
  • הערכת מגמה מבוססת זמן עם מאגר היסטורי של נתוני מדדים

 

המקור: חברת Qlik.כדי לקרוא עוד , אנא הכנסו ללינק הבא.

 

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

הדף שלנו בפייסבוק

אירועים קרובים

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning