bi analyst

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 

HP הכריזה על פלטפורמה חדשה לניהול Big Data בארגונים, HAVEn, הכוללת "סט של טכנולוגיות ליבה היוצרות יחדיו פלטפורמה, שמאפשרת לארגונים ליצור יישומים ופתרונות מהדור הבא לניהול מיטבי של המידע - על כמותו המגוונת והאדירה שלו", אמר ג'ורג' קדיפה, סגן נשיא בכיר ב-HP, במסגרת כנס דיסקבר 2013 שנחתם בלאס וגאס.

HP מבטיחה שהפלטפורמה החדשה תספק את כל כלי המפתח הנדרשים לצורך ניצול מיטבי של ה-Big Data, זאת בתקופה בה ארגונים מאותגרים היום יותר מאי פעם בנושא התפוצצות המידע. לדברי קדיפה, מחקר שבוצע על ידי HP מצא שכמעט 60% מהחברות שהשתתפו בסקר מתכוונות להוציא השנה 10% מתקציב החדשנות שלהן על תחום ה-Big Data.

השם HAVEn הוא ראשי תיבות הכולל את הטכנולוגיות המופיעות בפלטפורמה, בהן Autonomy HP ו-Vertica, וכן ArcSight ו-Operations management. זאת לצד יוזמות מובילות בתעשייה כמו ה-Hadoop. יכולת מרכזית בפלטפורמה היא טכנולוגיית האנליטיקן, שמאפשרת תובנה לגבי כל ההיבטים של מערך ה-IT בארגון, תוך שהיא מסייעת לאנליסטים למטב את התפעול והמערכות לאורך הארגון. יכולת מרכזית נוספת היא סט של שירותים חדשים לניתוח נתונים, המאפשר לארגונים להפיק ערך ותובנות מה-Big Data - ובכך לשפר מעורבות לקוחות ומהירות תגובה להזדמנויות הקיימות בשוק בקרב פונקציות עסקיות מרכזיות.

"פתרון ה-Actionable Intelligence מהווה הרחבה של שירותי ניהול וניתוח המידע הקיימים", מפרט קדיפה, "שנותנים בידי הלקוח יכולת ליישם נתונים מעובדים על מנת להשפיע על תהליכים עסקיים מרכזיים, כמו הצעות מלקוחות, רכש, שרשרת אספקה ותפעול מלאי. יעדי מכירה ופעילויות שיווק, המבוססים על ניתוחי נתונים, מאפשרים לארגונים להביא לצמיחה בהכנסות, יעילות תפעולית ושימור לקוחות". אולם, לדבריו, ארגונים רבים מפספסים הזדמנויות לאינטראקציה עם לקוחות, כי חסרים להם הכלים והמומחיות הנדרשים לזיהוי הערך החבוי בתוך ה-Big Data.

המקור: אתר אנשים ומחשבים. לידיעה המלאה, הקישו כאן.

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

הדף שלנו בפייסבוק

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning