Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 

ניו אורלינס, לוס אנג'לס. חברת טבלאו (סימול: DATA), פלטפורמת האנליזה המובילה, הודיעה על מפת דרכים של חידושים למוצרים מול יותר מ -17,000 לקוחות ושותפים בכנס השנתי שלה בניו אורלינס.

טבלאו הציגה את Ask Data, הממנפת את עיבוד השפה הטבעית כדי לאפשר לאנשים לשאול שאלות באופן אינטואיטיבי, באמצצעות שיחה, המקל על אנשים רבים יותר לעסוק בנתונים וליצור תובנות אנליטיות. החברה גם הודיעה על כוונה להרחיב את יכולות הפלטפורמה שלה עם מוצר התוסף, Tableau Prep Conductor, המאפשר לארגונים לתזמן ולנהל את הכנת הנתונים בשירות עצמי בקנה מידה נרחב. תכונות אלה, כמו גם שורה של חידושים של  מוצרים מרגשים אחרים שמטרתם להפוך את הניתוחים לנגישים יותר וחזקים יותר, כלולים בגרסת הביתא 2019.1 של טבלאו, הזמינה כיום.

 

דרך חדשה לחלוטין אינטראקציה עם נתונים באופן טבעי, Ask Data מאפשר לאנשים לשאול שאלות בשפה פשוטה ולקבל תגובה באופן מיידי. לקוחות יכולים פשוט להקליד שאלה כגון "מה היו המכירות שלי בחודש זה?", ו Tableau יחזיר הדמיה אינטראקטיבית ללא צורך ללמוד ניתוח נתונים Ask Data משתמש באלגוריתמים מתוחכמים המונעים על ידי הבנה של הכוונה של האדם, לא מילות מפתח, אשר מסייע  להבין את השאלה של האדם, לצפות את הצרכים, ולאפשר בחירה חזותית חכמה.

משולב במלואו לתוך פלטפורמת Tableau , הכלי Ask Data עובד עם מקורות נתונים קיימים ולא דורש התקנה נוספת. אנשים יכולים להתחיל לחקור נתונים שכבר פורסמו על ידי הקלדת השאלה שלהם, מה שהופך את הניתוחים לנגישים לקבוצת אנשים רחבה יותר, ללא תלות במיומנויות הנתונים שלהם. Ask Data פועל עם דרישות האבטחה של  הארגון על ידי מינוף הרשאות קיימות ומדיניות אבטחה שהוגדרו על-ידי ה- IT. 

כדי לקרוא עוד, אנא הכנסו לכתובת הזאת.

הדף שלנו בפייסבוק

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning