bi analyst

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 

 MongoDB פלטפורמת מסד הנתונים  למטרות כלליות, הודיעה שהיא תקל על לקוחות לבנות, להרחיב ולנהל יישומים עשירים בנתונים עם MongoDB Atlas ב-AWS Marketplace ברבעון הראשון של שנת 2022.

עם השקת MongoDB Atlas בתשלום לפי נסיון חינם ב-AWS Marketplace, למפתחים תהיה חווית מנוי פשוטה יותר, ולארגונים תהיה דרך נוספת לרכוש MongoDB בנוסף ל-AWS Marketplace. הצעות שנקבעו במשא ומתן פרטי שכבר נתמכו ב-AWS Marketplace. לא יידרשו התחייבויות מקדימות לשימוש ב-MongoDB Atlas ב-AWS, והלקוחות ישלמו רק עבור המשאבים שהם משתמשים בהם ויגדלו בהתאם לצרכיהם. MongoDB גם משיקה את היכולת ללקוחות לקנות שירותים מקצועיים של MongoDB ב-AWS Marketplace ב-AWS re:Invent, ומספקת לארגונים מקום אחד ליישום, להגדיר ולהפעיל עומסי עבודה של MongoDB.

MongoDB ו-AWS Marketplace נותרו מחויבות להסרת חיכוך ולהקל על הלקוחות לרכוש ולחדש בענן. מוקדם יותר השנה, MongoDB ו-AWS השיקו אינטגרציות בין MongoDB Atlas ו-AWS Wavelength, Amazon Kinesis Data Firehose, Amazon EventBridge, AWS PrivateLink, AWS App Runner, Amazon Managed Grafana ועוד. עם האינטגרציות החדשות של AWS Marketplace של היום, לקוחות AWS יכולים ליהנות מהיתרונות של חיוב מאוחד דרך חשבון AWS שלהם.

המקור: חברת MongoDB. למקור, הכנסו לידיעה המלאה בכתובת הזאת.

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

הדף שלנו בפייסבוק

חדש בפורומים

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning