bi analyst

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 
הסטארט אפ אייטמפילד (ItemField) יחתום השבוע באופן רשמי על מכירתו לחברת אינפורמטיקה (Informatica) תמורת כ-50 מיליון דולר. מי שצפויות לרשום מימושים סבירים מהעסקה הן קרנות ההון סיכון ג'מיני, אוורגרין, אקסל ומיקרודנט ונצ'רס (קרן ההשקעות של איתן ורטהיימר).

אייטמפילד הוקמה בשנת 2000 על ידי היזם שי בן יהודה, יוצא קומברס וסימטרון. החברה פיתחה תחילה מוצר הקרוי ContentMaster שאפשר לאתרים לאסוף מידע ממקורות שונים ברשת וממערכות מידע פנים ארגוניות. החברה לא זכתה להצלחה והמכירות לא התרוממו. בעקבות כך החליטו המשקיעים למנות מנכ"ל חדש לחברה - סאם סומך, שהחליט לשנות כיוון עסקי, לצאת לגיוס - ולהתניע שוב את החברה לכיוון אחר. אייטמפילד התמקדה בתחום אינטגרציית נתונים מאפליקציות ויישומיים ארגוניים (EAI). הכלי של אייטמפילד אפשר למנהלי IT בארגונים גדולים לאחד בין יישומים הכתובים במבנה אחד, עם יישומים הכתובים במבנה אחר.

אינפורמטיקה היא חברת ענק בתחום של אינטגרציית והאחדת נתונים עם שווי שוק של כמיליארד דולר. הפתרון הטכנולוגי של אייטמפילד שקסם לאינפורמטיקה, הוא היכולת שלה לאחד בין מידע לא מובנה ל-XML, תקן ליצוג נתונים במחשבים, ובעיקר הפורמט המוכר כיום להחלפת מידע עבור שירותי רשת (Web Services). הפתרון הטכנולוגי של אייטמפילד ישולב בתוך מערכת אינטגרציית הנתונים PowerCenter של אינפורמטיקה.

המקור: אתר Themarker. לפרטים נוספים, הקישו כאן.

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

הדף שלנו בפייסבוק

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning