bi analyst

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 

אחד האתגרים הגדולים ביותר שארגונים מתמודדים היום במאבק איומי סייבר הוא איסוף נתונים ממקורות נתונים אירועי אבטחה רבים (לעתים קרובות עד אלף מהם) כדי לבנות את האנליטקה הנדרש.

תהליך זה לעתים קרובות מוביל לאנליטיקה להיות תלויה בטכנולוגיות ספציפיות איומים באיתור, ומונע את הגמישות והזריזות הדרושים להתעדכן כדי להתמודד עם הזרם ההולך של פיגועים קיברנטים לפיכך, טכנולוגיית ננעלת הוא לעתים קרובות תוצר לוואי של הסטטוס קוו הטכנולוגי של היום, כפי שזה מאוד יקר להוסיף טכנולוגיות חדשות (או להחליף קיימים) לטיפול בבעיות סייבר.

Apache Spot הוא פרויקט קוד פתוח (מבוסס על פלטפורמת Cloudera) אשר פותח במקור על ידי מהנדסי חברת אינטל עבור אנליטקה אבטחה מקוון, ומתבסס על מודל נתונים פתוחים על ידי קהילה, מתייחס לצורך של זריזות ניתוחים מזיהוי איום עד פעולה נגדית.

היום, במקרה השימוש העיקרי של ספוט הוא ניתוח תעבורת רשת עבור תזרים רשת (NetFlow, sFlow, וכן הלאה), DNS ו- Proxy. בעיקרו של דבר, ספוט מאפשרת זיהוי של איומים באמצעות זיהוי אירוע חריג הן באמצעות לימוד מכונה(unsupervised). עם זאת, אסטרטגית מודל נתונים הפתוחה של ספוט שואפת להרחיב את היכולות הקיימות של ספוט לפתוח מגוון רחב יותר של מקרי cybersecurity שימוש מאשר הם תומכים בשלב זה.

נכון לרגע זה, פרוייקט זה עדיין בשלב האינקובציה.

אתם מוזמנים לקרוא עוד בכתובת הזאת.

וכן בכתובת הזאת.

כמו כן, תוכלו לצפות בסרטונים הבאים:

 

 

 

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

הדף שלנו בפייסבוק

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning