bi analyst

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 

אנו שמחים לבשר כי פרוייקט Apache Cassandra הכריז על גרסא 4 של Apache Cassandra.

 כמאגר נתונים של NoSQL, מוצר Apache Cassandra מטפל בכמויות אדירות של נתונים על פני יישומים עתירי עומס עם זמינות גבוהה וללא נקודת כשל אחת. פריסות הייצור הגדולות ביותר של קסנדרה כוללות את אפל (יותר מ -160,000 מופעים המאחסנים למעלה מ -100 פטא-בייטים של נתונים ב -1,000 קלאסטרים ומעלה), Huawei (יותר מ -30,000 מופעים ב -300 קלאסטרים) ונטפליקס (יותר מ -10,000 מקרים המאחסנים 6 פטא-בייטים על-פני 100 קלאסטרים, עם יותר מטריליון בקשות ביום), ועוד. מקורו של Apache Cassandra בפייסבוק בשנת 2008, נכנס לחממת אפאצ'י בינואר 2009 וסיים את דרכו כפרויקט של אפאצ'י ברמה העליונה בפברואר 2010.


Apache Cassandra גרסה 4.0 מטפלת ללא מאמץ בנתונים לא מובנים, עם אלפי כתיבות בשנייה.  v4.0 מכיל יותר מ -1,000 תיקוני באגים, שיפורים ותכונות חדשות הכוללות:

  • מהירות מוגברת ומדרגיות .
  • עקביות משופרת - שומר על העתקי נתונים מסונכרנים כדי לייעל תיקון מצטבר להפעלה מהירה ויעילה יותר ועקביות בין העתקי נתונים.
  • שיפור האבטחה ומעקב- רישום ביקורת עוקב אחר הגישה והפעילות של המשתמשים עם השפעה מינימלית על ביצועי עומס העבודה. מעקב מאפשר ניתוח עומסי עבודה בייצור כדי לעזור להבטיח תאימות רגולטורית ואבטחתית לדרישות SOX, PCI, GDPR או דרישות אחרות.
  • הגדרות תצורה חדשות - מדדי מערכת והגדרות תצורה מספקים גמישות למפעילים כדי להבטיח שיש להם גישה נוחה לנתונים המייעלים את הפריסה.
  • זמן אחזור מינימלי 
  • דחיסה טובה יותר - יעילות דחיסה משופרת מקלה על עומס מיותר בדיסק ומשפרת את ביצועי הקריאה.

קהילת Apache Cassandra פרסמה כמה פרויקטים ומתודולוגיות של בדיקות ואבטחת איכות (QA) כדי לפרוס את המהדורה היציבה ביותר עד כה. במהלך תקופת הבדיקה ותקופת ה- QA, הקהילה ייצרה עומסי עבודה הניתנים לשחזור הקרובים לחיים האמיתיים ככל האפשר, תוך אימות יעיל של מצב הקלאסטר מול המודל מבלי להשהות את עומס העבודה עצמו.

הנה סרטון הסבר:

 

 

המקור: באתר הזה.

 

 

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

הדף שלנו בפייסבוק

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning