bi analyst

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 

חברת Cloudera הכריזה על שותפות אסטרטגית עם היטאצ'י בע"מ, במטרה להציע ללקוחות שירותים מתקדמים, תמיכה והדרכה כדי לחזק את האימוץ של Cloudera Enterprise, פלטפורמת הלמידה המובילה של ניתוח ולימוד מכונה.

היטאצ 'י הציגה רשמית "Hitachi OSS * שירות תמיכה עבור Cloudera Enterprise" כדי לספק רמה נוספת של תמיכה וסיוע ללקוחות עבור פעולות הBigdata שלהם. בנוסף, באמצעות שימוש ב- Cloudera Enterprise בפלטפורמת ה- IoT של לומדה של היטאצ'י, שתי החברות ישתפו פעולה ויתרמו ליצירת פתרונות דיגיטליים כדי להתמודד עם אתגרים במגוון רחב של תעשיות.

במסגרת השותפות, Cloudera ו Hitachi יבנו צוות של יועצים טכניים כדי לאפשר מכירה, שירות, הכשרה ויישום של Cloudera Enterprise. Cloudera תספק תמיכה נוספת והכשרה משותפת, בניית יכולת ופיתוח פתרון כדי ליצור מסלול מהיר של פרויקטים ספציפיים של הוכחת  קונספט בתעשייה.

יש צורך גדל והולך עבור חברות לרתום נתונים ללמידה מכונה וניתוח מתקדם כדי להיות תחרותים יותר. "שירות התמיכה של היטאצ'י OSS עבור Cloudera Enterprise" נועד ללקוחות יפניים עם משימות קריטיות, כולל חברות המעוניינות לרכוש ערך מהנתונים המובנים והבלתי מובנים שלהם, כגון נתוני IoT. באמצעות השותפות, הלקוחות יוכלו ליהנות מהשירותים המתקדמים המוצעים ולקבל תמיכה בכל שלב של פריסת המערכת מפיתוח ועד תפעול.

עם הפיתוח וההרחבה של מערכות IoT, הנתונים הנשלפים ממגוון רחב של התקנים מחוברים. שליפת נתונים אלה היא בעלת פוטנציאל עצום להוזלת עלויות, להגברת היעילות, לשיפור חוויית הלקוח ולאפשר מודלים עסקיים חדשים, אך עד לכידת הנתונים, לעיבודם ולניתוחם, כוחה נותר בלתי מנוצל. פלטפורמת IoT 'של Lumada' של Hitachi מספקת את אחת היכולות המתקדמות ביותר הזמינות להעברת נתונים לפעולות נבונות. עם דרישות קריטיות להציב OSS כפלטפורמה לעיבוד כמויות עצומות של נתוני IoT הצורך בביצועים יציבים, מאובטח גדל מאוד.

 

המקור: חברת Cloudera לידיעה המלאה, הקישו כאן.

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

הדף שלנו בפייסבוק

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning