bi analyst

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 

קבוצת הפיתוח העולמית של PostgreSQL הכריזה על השקת PostgreSQL 14, הגרסה העדכנית ביותר של בסיס הנתונים של הקוד הפתוח המתקדם ביותר בעולם.

PostgreSQL 14 מביא מגוון תכונות המסייעות למפתחים ולמנהלים לפרוס את היישומים המגובים בנתונים שלהם. PostgreSQL ממשיכה להוסיף חידושים בנושא סוגי נתונים מורכבים, כולל גישה נוחה יותר ל- JSON ותמיכה בטווחי נתונים לא רציפים. מהדורה אחרונה זו מוסיפה למגמה של PostgreSQL לשיפור ביצועים גבוהים ועומסי עבודה מבוזרים של נתונים, עם התקדמות במקביל לחיבור, עומסי עבודה גבוהים, מקביליות שאילתות ושכפול לוגי.

"המהדורה האחרונה של PostgreSQL מקדמת את היכולת של המשתמשים שלנו לנהל עומסי עבודה בקנה מידה גדול, משפרת את התצפית ומכילה תכונות חדשות המסייעות למפתחי אפליקציות", אמר מגנוס האגנדר, חבר צוות Team PostgreSQL. "PostgreSQL 14 מהווה עדות למסירותה של קהילת PostgreSQL העולמית בהתייחסות למשוב והמשך אספקת תוכנות מסד נתונים חדשניות הפרוסות על ידי ארגונים גדולים וקטנים".

PostgreSQL, מערכת ניהול נתונים חדשנית הידועה באמינותה ובחוסן שלה, נהנית מפיתוח קוד פתוח של למעלה מ -25 שנים מקהילת מפתחים גלובלית והפכה לDB הפתוח המועדף על קוד פתוח לארגונים בכל הגדלים.

בין השיפורים בגרסא:

  • Subscripting לגישה קלה לנתוני Json.
  • שיפורי ביצועים למערכי נתונים גדולים.
  • שיפורים בעבודה מבוזרת.
  • שיפורים בניהול המערכת 
  • שיפורים בביצועים של המערכת.
  • שיפורים באבטחת מידע.

המקור: באתר Postgress בכתובת הזאת.

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית
בדיקות BI ו-DWH לעומת הבדיקות בתחומים אחרים
קטגוריה ראשית
איסוף דרישות לפרויקטי BI
קטגוריה ראשית
כח המידע במיקוד
קטגוריה ראשית
0

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

הדף שלנו בפייסבוק

Microsoft

Oracle

IBM

Informatica

Sap

SAS

Qlikview

Cloudera

Machine Learning