ברוך הבא, אורח
שם משתמש: סיסמא: זכור אותי

דיון: אלטע זאכן במעטה IT

אלטע זאכן במעטה IT 11 years 3 months ago #5155

• Edith Ohri
  • Edith Ohri's Avatar
  • Moderator
  • קרמה: 0
למכור את הסחורה הישנה במחיר של חדשה, הוא החלום של כל סוחר.
מספר אירועים שקרו לי לאחרונה, גורמים לי לחשוב שתעשיית ה"מחזור" של טכנולוגיות ישנות, פורחת בימים אלה.
בתחום של כריית נתונים המצב הוא, שמוכרים דה פקטו את התחליף הישן של פתרונות סטטיסטיים. חוץ מפתרון GT data mining, כל הפתרונות הקימים בשוק מסתמכים על הפרדיגמה הסטטיסטית, אשר היא היא האחראית מלכתחילה לאי יכולת ניתוח שטף הנתונים (נתונים מזדמנים ומורכבים פשוט לא מתאימים למודל הסטטיסטי, דבר שמוביל למסקנות שגויות, כפי שכל מתמטיקאי יגיד חד משמעית).

אך לא רק ב"כריית נתונים", נראה שהשוק פרוץ בכל מקום שבו ה-IT התקדם מעבר להבנה הטכנולוגית של הלקוחות! בלי עינם הפקוחה של הלקוחות, אין סטנדרטים, והסוחרים מזדרזים לפרוק שם את האלטע זאכן בעיצוב חדש כאילו מדובר במוצרים חדשים.

לדוגמא, בכנס בבית מלון תל אביבי ידוע, מחייבים את מארגני אירוע video conference להשתמש בטכנולוגיה ADSL מיושנת שאפילו בזק כבר מוציאים משימוש, ומחירה הלא יאמן גבוה יותר מהבאת האנשים בהיטס למפגש פרונטלי בארץ.
מה שגורם לי תימהון גמור היא העובדה, שכל משתמשי הרשת בכנסים הקודמים במקום, היו מוכנים לשלם עבור התענוג את המחיר המפולפל הנדרש לתקשורת - פי עשר ויותר ממה שצריך אילו השתמשו בטכנולוגיה חדשה.

בברכה
אדית
הנהלת האתר ביטלה גישת כתיבה ציבורית.
מנהלים: Edith Ohri
זמן יצירת העמוד: 0.198 שניות

הדף שלנו בפייסבוק

מעניין? שתפו דף זה באמצעות הטלפון הנייד

מאמרים

מגמות של ביג דאטה בעולם הביטוח
CA Technologies
SSIS - Buffer Size Optimization
קטגוריה ראשית