הצטרפו לקבוצות שלנו לקבלת עדכונים מרוכזים פעם בשבוע:

ווטסאפ:
http://wa.dwh.co.il
טלגרם:
http://telegram.dwh.co.il

Composite Software, המובילה העולמית בתחום ה- Data Services  , המיוצגת ע"י ליבי טכנולוגיות תוכנה, הכריזה על הרחבת סל הפתרונות עם העדכון כי רכיבי  Composite Information Server (CIS) ו- Composite Application Data Services זמינים מעתה דרך מנגנון  AppExchange של חברת Salesforce.com  . בכך ניתנת גישה דו-כיוונית לנתוני CRM של הארגון ויכולת לשלב את  נתוני ה- CRM  עם נתונים מיישומים ארגוניים אחרים.

באמצעות הטכנולוגיה של Composite הזמינה כעת ב- AppExchange לקוחות יכולים לגשת כעת במהירות לפתרונות ה- Data Services המובילים בעולם ולשלוף בקלות את הנתונים שלהם השמורים במערכת ה- CRM. את הנתונים הללו ניתן לשלב ב- SOA  (Service Oriented Architecture) או כל יישום ממערכות המידע השונות של הארגון ובכללן מערכות כגון, SAP, סיבל, אורקל, ועוד.

 

לדברי יוסי חנין, CTO של ליבי טכנולוגיות תוכנה, קומפוזיט הינה החברה המובילה בתחום שירותי המידע (Data Services) המספקת פתרונות EII ליישומים הנפוצים בעולם. "הטכנולוגיה של Composite Software מאפשרת ללקוחות לגשת, לשלב ולספק מידע ארגוני קריטי ממגוון מקורות על פי דרישה.  לקוחות משתמשים בטכנולוגיית Composite כדי לעבוד עם יישומי BI עם מידע ארגוני עשיר יותר, כמו גם לסייע בהמרה ל- SOA באמצעות שירותי מידע (Data Services) שהוכנו מראש עבור מערכות קיימות".

 

 

אודות Composite Software

Composite Software הינה ספקית מובילה של פתרונות אינטגרצית נתונים על פי דרישה לארגונים עבור מערכות בינה עסקית ו- service oriented architecture (SOA). טכנולוגיות ה- EII Enterprise Information Integration) מאפשרת למשתמשים לאתר, לגשת, לשלב ולספק מידע על פי דרישה ממקורות שונים וקריטיים, הקיימים בארגון, ובכלל זה מערכות SAP, סיבל אורקל ו- Salesforce.com. המידע מוצג כשכבת data-services אחת על מנת לאפשר לארגונים לבנות בקלות יישומי מידע כמו מערכות בינה עסקית תפעוליות. הפתרונות של Composite מאפשרים לחברות ליישם שירותי מידע ארגוניים ב- SOA, תוך שימוש ב- Web Services, או באופן פשוט להשתמש בגישה מסורתית המבוססת על בסיסי נתונים. ל- Composite Software בסיס לקוחות נרחב, ובכלל זה לקוחות מ- Fortune 1000 הפועלים בתחום השירותים הפיננסים, פרמצבטיקה, ייצור ומוצרי צריכה. בין שותפיה העסקיים של Composite נכללים: Cognos, Informatica ו- BMC Software. למידע נוסף ניתן לבקר באתר: http://www.compositesw.com/

 

ליבי טכנולוגיות עוסקת מאז שנת 1996 בשיווק ויישום פתרונות ה- BI ומחסני נתונים. לליבי למעלה מ- 400 לקוחות, מהמובילים במשק הישראלי, ביניהם: אורבוטק, אסם, בנק הפועלים, טבע, סלקום, צה"ל, קבוצת דור אלון, קו- אופ הריבוע הכחול ועוד. מידע נוסף ניתן למצוא באתר החברה: http://www.libi.co.il/.