הצטרפו לקבוצות שלנו לקבלת עדכונים מרוכזים פעם בשבוע:

ווטסאפ:
http://wa.dwh.co.il
טלגרם:
http://telegram.dwh.co.il

בכנס השנתי שלה, Tableau שיתפה תוכניות להפגיש בין Tableau לבין Einstein Analytics  של Saleforce.

על ידי שילוב המיטב של Tableau ושל Einstein Analytics, ללקוחות תהיה גישה לפלטפורמת הניתוח הרחבה והעמוקה ביותר בשוק. בנוסף, שם Einstein Analytics ישתנה ל- Tableau CRM וימשיך לספק את חווית הניתוח והבינה הטובה ביותר בזרימת העבודה של Salesforce CRM.

Tableau, פלטפורמת הניתוח , מציעה חקר נתונים וניתוח חזותי רב עוצמה, המאפשרים ללקוחות לקבל תובנות מכל נתונים, בכל מקום. כסטנדרט הזהב בניתוח שירות עצמי, לקוחות פרסו באופן נרחב את Tableau כדי לשרת מערך רחב של מקרי שימוש ברחבי הארגון. Einstein Analytics  מספקת ניתוח פעולות ומופעל על ידי AI המוטמע באופן מקורי ב- Salesforce, ומסייע לאנשים לעבוד ביעילות רבה יותר, לחזות תוצאות ולקבל המלצות בזמן ישירות בתהליך העבודה שלהם.

Tableau וEinstein Analytics,יתאגדו באמצעות מערך שילובים של מוצרים שיספקו חוויה חלקה יותר עבור לקוחות משותפים. בכנס הציג טבלה את האינטגרציה הראשונה שכזו, Einstein Discovery in Tableau.

 Einstein Discovery מסייע לחברות בדמוקרטיזציה של מדעי הנתונים ברחבי הארגון שלהם בעזרת ניתוחים המופעלים על ידי AI המאפשרים למשתמשים עסקיים לגלות באופן אוטומטי דפוסים רלוונטיים על סמך הנתונים שלהם - מבלי לבנות מודלים מתוחכמים של נתונים או לצרף צוותי מדעני נתונים. 

המקור: חברת Tableau. לידיעה המלאה, הקישו כאן.

לגבי Einstein Analytics, הכנסו ללינק זה.

כמו כן, מוזמנים לצפות בסרטונים הרלוונטים:

 

https://www.youtube.com/watch?v=4w-YKceeLSk

 

https://www.youtube.com/watch?v=rvsQRDGviQo

 

https://www.youtube.com/watch?v=2R-u9AoFK9Q