הצטרפו לקבוצות שלנו לקבלת עדכונים מרוכזים פעם בשבוע:

ווטסאפ:
http://wa.dwh.co.il
טלגרם:
http://telegram.dwh.co.il

Sisense, פלטפורמה מובילה מונעת בינה מלאכותית לאנליטיקה, הכריזה היום על Sisense Notebooks, פונקציונליות חדשה של קוד ראשון בתוך Sisense Fusion Analytics המאפשרת למנתחי נתונים את הכלים הדרושים להם כדי לבצע ניתוח מתקדם באמצעות שפת שאילתות מובנית (SQL) ו-Python .

 כחלק מהמהדורה Notebooks יאפשר למנתחי נתונים לבצע שאילתות בנתונים מכל מקור נתונים, להמחיש תוצאות בתרשימים מותאמים אישית, ולקדם את מאמצי הניתוח שלהם באמצעות קוד פרוצדורלי לפני ההדמיה. מחברות יסייעו להגביר את הפרודוקטיביות של מנתח הנתונים עם זרימות עבודה משולבות, בקרת מקור, אבטחה מתקדמת ועוד הרבה יותר, מה שיאפשר להם לבצע ניתוח אד-הוק על מערכי נתונים שונים - בצורה ניתנת להתאמה אישית ב-SQL או ב-Python - בתוך פלטפורמה אחת עבור שני ניתוח עומק ו-BI ששומר על אבטחת המידע ושלמותו.

תכונות מפתח נוספות של Sisense Notebooks שנועדו להאיץ את היכולות של אנליסטים לפתור בעיות החלטות עסקיות חשובות כוללות:

זרימות עבודה משולבות. עבור מעיצוב מודל לניתוח מתקדם ועד להדמיה לבקרת מקור, הכל במיקום אחד, ועם הדרגה הגבוהה ביותר של אבטחת נתונים.

ניתוח באמצעות SQL או Python. היכולות כוללות SQL לתרשימים, SQL ל-Python לתרשימים, ו-SQL ל-R לתרשימים, בקרוב. יחד עם התכונות הללו מגיע עורך ה-SQL והקוד הטוב ביותר בכיתה המעניק לאנליסטים את היכולת לבצע במהירות את המחקר שלהם בצורה רציפה ויעילה.

תזמור מידע עם שאילתות מותאמות אישית. פעולות מתקדמות כגון פונקציות חלונות וביטויי טבלה נפוצים מאפשרות לאנליסטים ללקט תובנות מורכבות יותר ממערכי נתונים עם דיוק  גבוהים, תוך ביטול נקודות כאב אופייניות לשירות עצמי, כגון מודלים סמנטיים המגבילים את סוג השאלות שמשתמשים עסקיים יכולים לשאול.

חֲקִירָה. מחשבים ניידים מאפשרים שיתוף פעולה הטוב ביותר בתעשייה במהלך ניתוח חקרני למפתחים לפני מתן מענה או הדמיה לבעיה, ולאחר מכן בסופו של דבר להיות מסוגלים לשתף באותו היצע מוצר, בקרוב.

 

המקור חברת SiSense. המקור בלינק הבא.