הצטרפו לקבוצות שלנו לקבלת עדכונים מרוכזים פעם בשבוע:

ווטסאפ:
http://wa.dwh.co.il
טלגרם:
http://telegram.dwh.co.il

חברת Tableau מודיעה על רכישה של Narrative Science, שותפה ל-Tableau מאז 2016 ומובילה עולמית בטכנולוגיות storytelling .

 יכולות השפה הטבעית של Narrative Science הן מהטובות בתעשייה. טכנולוגיה זו הופכת את הניתוח, הבנייה והתקשורת של תובנות מנתונים לאוטומטיות בפורמט נרטיבי מודרני וקל לשימוש שאנשים יכולים להבין. שילוב של מדע נרטיבי עם Tableau ירחיב את היכולת הזו על פני המערכת האקולוגית של Salesforce ויעזור ללקוחות לספק תובנות נתונים ליותר אנשים בצורה של סיפורים קלים להבנה.

ב-TC21, מנכ"ל Tableau, מארק נלסון, דיבר על הגדרה מחדש של עתיד האנליטיקה עבור כולם, בכל מקום עם הזדמנות הנתונים לפניה. Tableau מאמינה שלנתונים יש מטרה לתדלק ידע לכולם ושכל אחד בכל תפקיד צריך להיות מסוגל לגשת, להבין ולתקשר עם נתונים.

החברה גם מבינה שהנתונים צריכים להיות נגישים לכולם, אבל אנשים לא כולם צורכים נתונים באותו אופן. כדי לעזור לגשר על הפער הזה של העצמת כולם עם נתונים, יש צורך בחוויות חדשות ושונות כדי להגיע ליותר אנשים בדרכים נגישות וטבעיות.

הרכישה הזו מגיעה בתקופה שבה הנתונים מעולם לא היו חשובים יותר. העולם הוא הדיגיטלי הראשון, והטרנספורמציה הדיגיטלית הזאת פירושה שיש יותר נתונים מאי פעם שמיוצרים. למעשה, מחקר עדכני של IDC* מדווח שיותר מ-64 זטה-בייט של נתונים נוצרו בשנת 2020, ויצירת נתונים ושכפול נתונים גלובליים אמורים לגדול ב-23% עד 2025. זהו רגע חסר תקדים עבור ארגונים למצוא ולהשתמש בתובנות מ- כל הנתונים האלה כדי להגדיר את עצמם להצלחה עתידית. במילים פשוטות, אם אתה לא מונע נתונים, לא תהיה בסביבה בעוד 20 שנה.

לפרטים נוספים הכנסו ללינק זה.