הצטרפו לקבוצות שלנו לקבלת עדכונים מרוכזים פעם בשבוע:

ווטסאפ:
http://wa.dwh.co.il
טלגרם:
http://telegram.dwh.co.il

אורקל הכריזה  כי Oracle MySQL HeatWave תומכת כעת בלמידה חישובית בתוך מסד הנתונים בנוסף לעיבוד העסקאות והניתוח הזמינים בעבר - שירות מסד הנתונים בענן של MySQL היחיד שעושה זאת.

רמה זו של אינטגרציה מאפשרת ללקוחות להשתמש בצורה מאובטחת בנתונים בזמן אמת ללא המורכבות, ההשהיה והעלות של שכפול ETL. מוצר . HeatWave ML עושה אוטומציה מלאה של מחזור החיים של ML ומאחסן את כל המודלים  המאומנים בתוך מסד הנתונים של MySQL, ומבטל את הצורך להעביר אותם לכלי למידת מכונה או לשירות באמצעות מעבירי נתונים ומחברים. HeatWave ML זמין היום ללא תשלום נוסף עבור לקוחות MySQL HeatWave בכל אזורי ה-OCI.

אף ספק אחר של מסדי נתונים בענן או מסד נתונים בקוד פתוח לא מספק יכולות ML מתקדמות כאלה בתוך מסד הנתונים. לראשונה בתעשייה, אורקל פרסמה מדדי ML ​​שבוצעו על פני מספר רב של מערכי נתונים זמינים לציבור של סיווג ורגרסיה. בממוצע, HeatWave ML מכשירה דגמים פי 25 מהר יותר, ב-1 אחוז מהעלות של Redshift ML, וגודל עם הקלאסטר. לקוחות MySQL HeatWave יכולים כעת לאמן דגמים לעתים קרובות יותר ולעדכן אותם לדיוק חיזוי מוגבר.

HeatWave ML חוסך ללקוחות זמן ומאמץ על ידי אוטומציה מלאה של מחזור החיים של ML בתוך מסד הנתונים, כולל עיבוד מוקדם של נתונים, בחירת אלגוריתמים, דגימת נתונים חכמה, בחירת תכונות וכוונון יתר פרמטרים. לקוחות HeatWave יכולים כעת להאיץ יוזמות ML בצורה מאובטחת ללא תשלום נוסף או צורך במדעני נתונים. בנוסף, כל הדגמים שהוכשרו על ידי HeatWave ML ניתנים להסבר, משפרים את התאימות לרגולציה, הוגנות, חזרתיות, סיבתיות והגברת האמון בלמידת מכונה.

המקור: חברת אורקל. לידיעה המלאה, הקישו כאן.