הצטרפו לקבוצות שלנו לקבלת עדכונים מרוכזים פעם בשבוע:

ווטסאפ:
http://wa.dwh.co.il
טלגרם:
http://telegram.dwh.co.il

Elastic, החברה שמאחורי Elasticsearch, הודיעה על השקת Elastic Security for Cloud הכוללת יכולות חדשות לניהול סיכונים והגנה על עומסי עבודה בענן.

Elastic Security for Cloud מרחיבה את היכולות של Elastic Security על ידי איחוד היכולת לאכוף את עמדת האבטחה עבור סביבות מקוריות בענן והיברידיות עם זיהוי ותגובה של תשתית (IDR) כדי לתת ללקוחות נראות עמוקה לעומסי עבודה בענן ולבצע מניעה, זיהוי ותגובה של מומחים . לקוחות יכולים לעקוב אחר סיכוני זמן הפריסה ואיומי זמן ריצה בפלטפורמת החיפוש האלסטית המאוחדת.

Elastic Security מספקת גם כללים מחוץ לקופסה ומודלים של למידת מכונה לזיהוי איומים ידועים ולא ידועים עם תובנות שנגזרות ממעבדות Elastic Security, צוות הנדסת מחקר האיומים, ניתוח תוכנות זדוניות וזיהוי של החברה.

היכולות העיקריות של Elastic Security for Cloud כוללות:

  • שילוב אבטחת ענן בפלטפורמה מאוחדת לאבטחת נקודות קצה, אבטחת ענן, SIEM ו-XDR כדי לספק נראות ואבטחה רחבה תוך ביטול התקורה של פריסה, ניהול ושילוב של פעולות אבטחה, ניטור ותאימות שונות.
  • אבטחת עומסי עבודה בענן ויישומים מקוריים בענן עם סוכן קל משקל המופעל על ידי טכנולוגיית eBPF כדי להפוך את הזיהוי של איומי ענן לאוטומטיים עם כללי זיהוי מחוץ לקופסה ומודלים של למידת מכונה (ML).
  • מתן אפשרות לאנליסטים להאיץ זרימות עבודה עם ניהול תיקים משולב, פעולות תגובה מובנות ואינטגרציות מקוריות עם פלטפורמות תזמור אבטחה.
  • האצת חווית החקירה עבור עומסי עבודה מקוריים בענן ועומסי עבודה היברידיים על פני מספר עננים באמצעות מסוף ניהול התראות מאוחד. הקונסולה כוללת חוויה דמוית מסוף המספקת נראות והקשר עשירים לפקודות המבוצעות בעומסי עבודה בענן, בשילוב עם אינטגרציות מודיעין של זמן ריצה, ניתוחי מערכת הפעלה ותשתית המופעלים על ידי osquery, ואוטומציה ואינטגרציות עם פלטפורמות תזמורות IT ואבטחה.
  • מתן אפשרות לארגונים לאכוף את עמדת האבטחה בענן עבור פריסות Kubernetes שלהם והתאמה של פריסות עם מדדי אבטחה כגון בקרות CIS. עם היכולת החדשה הזו, לקוחות יכולים לזהות תצורות שגויות ותצורות לא מאובטחות בפריסות ה-Kubernetes שלהם ולהשיג נראות כמעט בזמן אמת לתוך סיכוני הענן שלהם.

 

המקור: חברת Elastic בכתובת הזאת.