הצטרפו לקבוצות שלנו לקבלת עדכונים מרוכזים פעם בשבוע:

ווטסאפ:
http://wa.dwh.co.il
טלגרם:
http://telegram.dwh.co.il

 Elastic החברה שמאחורי Elasticsearch, הכריזה על חידושים ברחבי פלטפורמת החיפוש .


על פי מחקר שנערך לאחרונה על ידי Forrester Consulting שהוזמן על ידי אלסטיק   84% ממובילי הנתונים משקיעים בטכנולוגיות המופעלות על ידי חיפוש כדי להגביר את המהירות והפרודוקטיביות של הארגונים שלהם ולעזור להם לפתור אתגרים עסקיים מהר יותר. חידושים לפלטפורמת החיפוש האלסטי ופתרונות ה- Observability, Security ו- Enterprise Search של החברה יסייעו לארגוני IT להציף תובנות משמעותיות מ-petabytes של נתונים ארגוניים כדי לקבל החלטות עסקיות קריטיות.

החידושים בכל פלטפורמת החיפוש Elastic, Elastic Cloud והפתרונות כוללים:

פישוט הענן האלסטי בחוויית AWS

מאפשר ללקוחות להטמיע בקלות נתונים מכל שירות AWS לתוך Elastic Cloud ב-AWS ישירות מ-AWS Marketplace בשלוש לחיצות בלבד. חווית ההטמעה החדשה והמקורית של Elastic Cloud ב-AWS, הזמינה כעת באופן כללי, מפחיתה את זמן ההגדרה הראשוני משעות לדקות.
הצגת שיפורים עתידיים של Elastic Cloud עם AWS, Google Cloud ו-Microsoft Azure שיעזרו ללקוחות להתחיל אפילו מהר יותר, עם הקצאה והגדרה של כפתור לחצן עבור מקרי שימוש יומיומי, כולל חיפוש, ניתוח יומנים והגנה על נקודות קצה.


שיפור רלוונטיות החיפוש עם ניקוד היברידי מבוסס למידת מכונה

שילוב של ניקוד מסורתי של מילות מפתח עם יכולות ניקוד בחיפוש וקטור כדי לספק תוצאות חיפוש מדויקות ורלוונטיות יותר למשתמשי קצה, כרגע בתצוגה מקדימה טכנית עם זמינות כללית בקרוב.


הצגת חזון לארכיטקטורה חסרת מדינה חדשה כפלטפורמת החיפוש האלסטית של הדור הבא

הכרזה על תוכניות לפתח  ארכיטקטורה חדשה ומלאת ענן שנועדה לדחוף את הגבולות של חוסן, מהירות וקנה מידה, ומניחה את הבסיס לשירות Elastic נטול שרתים. ארכיטקטורה חסרת מצב תנתק באופן מלא שירותי מחשוב ואחסון, ותאפשר ללקוחות לאחסן ולחפש את כל הנתונים שלהם בשירותי אחסון אובייקטים חסרי מצב כמו Amazon S3, Azure Blob Store ו-Google Cloud Storage.
הפרדת מחשוב מאחסון תספק ללקוחות שליטה מלאה על האופן שבו המשאבים שלהם מותאמים בהתאם לדרישות המשאבים הייחודיות של היישומים.


הכרזה על הבטא של Universal Profiling™ החדש ויכולות ניטור סינתטיות נוספות כדי לשפר את יכולת הצפייה המקורית בענן

הצגת יכולת חדשה של Universal Profiling™, כעת בגרסת בטא פרטית, כדי לספק נראות לאופן ביצועי קוד ותשתית יישומים בכל עת, בייצור ובמגוון רחב של שפות, בסביבות Container וגם בסביבות שאינן Container.
הוספת תשתית בדיקה מנוהלת חדשה בתוך Elastic Uptime כדי לאפשר ללקוחות לתזמן בדיקות מרשת עולמית של סוכני בדיקה לצורך נראות רבה יותר לשונות אזורית, כעת בגרסת בטא
מתן אפשרות למשתמשים שאינם טכניים ליצור במהירות מסע משתמש דרך אפליקציה ולהפוך אותו למוניטור סינטטי עם מקליט סקריפטים חדש של הצבע ולחיצה, גם בגרסת בטא.


מודרניזציה של פעולות האבטחה עם מודיעין איומים בר-פעולה ב-Elastic Security

הוספה למערך התכונות שהוכרזו לאחרונה מנגנוני ניגון, אוטומציה ותגובה אלסטית  (SOAR), יכולות חדשות לניהול מודיעין איומים, עם זמינות כללית בקרוב, יאפשרו לצוותי אבטחה לאסוף אינדיקטורים של פשרה ולחפש, למיין, לסנן ולנקוט פעולה בנושא מודיעין איומים ניזון מתצוגה אחת ומאוחדת בתוך ממשק החקירה של Elastic Security.

המקור: חברת Elastic. לידיעה המלאה, הקישו כאן.