הצטרפו לקבוצות שלנו לקבלת עדכונים מרוכזים פעם בשבוע:

ווטסאפ:
http://wa.dwh.co.il
טלגרם:
http://telegram.dwh.co.il

 Neo4j הכריזה על זמינות כללית של Neo4j 5, מסד הנתונים הגרפים של הדור הבא המוכן לענן.

Neo4j 5 מרחיב את ההובלה בביצועים של גרפים מקוריים על פני מסדי נתונים מסורתיים תוך מתן קנה מידה קל יותר והרחבה בכל פריסה, בין אם מקומית, בענן, היברידי או ענן רב עננים. התוצאה מעצימה ארגונים ליצור ולפרוס במהירות רבה יותר יישומים חכמים בקנה מידה גדול ולהשיג ערך רב יותר מהנתונים שלהם.

היתרונות הספציפיים של Neo4j 5 כוללים:

שיפורי שפת שאילתות וביצועי שאילתות מהירים עד פי 1000. תחביר חדש מקל עוד יותר על כתיבת שאילתות מורכבות של התאמת דפוסים. שיפורים באינדקסים, תכנון שאילתות וזמן ריצה הופכים את Neo4j 5 למימוש המהיר ביותר אי פעם.

הרחבה אוטומטית על פני מאות מכונות, המאפשרת ללקוחות בניהול עצמי לצמוח ולטפל במספר עצום של שאילתות עם מעט מאמץ ידני ועלות תשתית נמוכה משמעותית. תועלת זו מושגת באמצעות תכונות חדשות ומשופרות המאפשרות לארגונים להפעיל ביעילות גרפים גדולים מאוד ולהתרחב בכל סביבה. Neo4j 5 גם עושה אוטומציה של הקצאה והקצאה מחדש של משאבי מחשוב.

עדכונים רציפים בכל הפריסות, בין אם בענן, מרובי ענן, היברידי או מקומי. Neo4j 5 מבטיח תאימות מתמשכת בין עומסי עבודה בניהול עצמי לבין עומסי עבודה של Aura המנוהלים על ידי Neo4j. בנוסף, כלי חדש בשם Neo4j Ops Manager מספק חלונית אחת מאוחדת לניטור וניהול קל של פריסות גלובליות, המעניק ללקוחות שליטה מלאה על הסביבות שלהם.

 המקור: חברת Neo4j בכתובת הבאה.