הצטרפו לקבוצות שלנו לקבלת עדכונים מרוכזים פעם בשבוע:

ווטסאפ:
http://wa.dwh.co.il
טלגרם:
http://telegram.dwh.co.il

 Cloudera, חברת הנתונים ההיברידית, הודיעה שהיא מוצבת על ידי גרטנר ברביע המנהיגים ברביע הקסם לשנת 2022 עבור מערכות ניהול מסדי נתונים בענן (DBMS) בהתבסס על היצע הדגל של Cloudera Cloudera Data Platform (CDP).

ההערכה התבססה על קריטריונים ספציפיים שניתחו את שלמות החזון הכוללת של החברה ויכולת הביצוע.
לדברי גרטנר, "ארגונים שמאמצים ניתוח מטא נתונים אגרסיבי על פני סביבת ניהול הנתונים השלמה שלהם יקצרו את זמן המסירה של נכסי נתונים חדשים למשתמשים בשיעור של עד 70%". חברת האנליסטים גם צופה, "עד שנת 2025, 90% מהפרישות החדשות של נתונים וניתוחים יהיו דרך אקוסיסטם מבוסס , מה שיגרום לאיחוד בכל שוק הנתונים והניתוחים".

"שמענו בקול רם וברור מהלקוחות שלנו ומהתעשייה שכלים ופלטפורמות לניהול נתונים שלא יצליחו לתמוך ביכולות היברידיות ורב-עננים יוגדרו לפירוק", אמר סודהיר מנון, מנהל מוצר ראשי ב-Cloudera. "אנו מאמינים שהמיקום שלנו ברביע המנהיגים של רביע הקסם של Gartner השנה עבור ענן DBMS מוכיח שהאסטרטגיה ההיברידית והרב-עננית של Cloudera היא הנכונה. עם אגם הנתונים הפתוח שלנו ומארג הנתונים המאוחד שלנו, Cloudera היא עדיין פלטפורמת הנתונים ההיברידית ומרובת העננים היחידה עבור כל הנתונים בכל מקום - כל החטיבות, כל האזורים הגיאוגרפיים, כל מערכי הנתונים. Cloudera כוללת גם את האבטחה והכלים שארגונים מבוזרים גיאוגרפית צריכים כדי לקדם את העסקים שלהם בביטחון".

דוחות ה-Magic Quadrant הם שיאו של מחקר קפדני ומבוסס עובדות בשווקים ספציפיים, המספקים מבט בזווית רחבה של מיקומם היחסי של הספקים בשווקים שבהם הצמיחה גבוהה ובידול הספקים ברור. הספקים ממוקמים בארבעה רבעים: מנהיגים, מתמודדים, בעלי חזון ושחקני נישה. המחקר מאפשר לך להפיק את המרב מניתוח שוק בהתאם לצרכים העסקיים והטכנולוגיים הייחודיים שלך.

המקור: חברת Cloudera בכתבות הזאת.