הצטרפו לקבוצות שלנו לקבלת עדכונים מרוכזים פעם בשבוע:

ווטסאפ:
http://wa.dwh.co.il
טלגרם:
http://telegram.dwh.co.il

 Snowflake  חברת Data Cloud, הודיעה היום כי חתמה על הסכם סופי עבור Snowflake לרכישת SnowConvert, חבילת הכלים המובילה להעברה יעילה של מסדי נתונים ל-Data Cloud, מ-Mobilize.Net .

סגירת הרכישה מותנית בקבלת אישורים רגולטוריים נדרשים ותנאי סגירה מקובלים אחרים.

אתגר מרכזי בהעברת פלטפורמות הוא המרת הקוד הנדרשת כדי להבטיח שניתן להעביר את כל הפונקציונליות של מסד הנתונים מדור קודם לענן במינימום זמן ומאמץ. ערכת הכלים SnowConvert היא זה מכבר פתרון מועדף להעברת עומסי עבודה של לקוחות ל-Snowflake, תוך שימוש בטכניקות אוטומציה מתוחכמות המפחיתות את הצורך בקידוד ידני ומסייעות להבטיח שפרויקטי הגירה מצליחים.

לאחר המרת יותר מ-1.5 מיליארד שורות קוד עם SnowConvert, ערכת הכלים הוכחה כמפחיתה משמעותית את מאמצי ההגירה ומשפרת מאוד את מהירות המעבר של מסדי נתונים מדור קודם ל-Snowflake באמצעות יכולות הניתוח המובנות ברמת סוג הנתונים והפרוצדורה, כמו כן. כהתאמה לסוגים Native של Snowflake. בנוסף להמרות מסדי נתונים מדור קודם, SnowConvert גם ממירה עומסי עבודה שנכתבו ב-Scala וב-Python, מה שמקל על העברת הקוד הזה לסביבת המפתחים Snowpark של Snowflake.

"אחת המטרות העיקריות שלנו בסנופלאיק היא להפוך את זה למהיר ופשוט ככל האפשר עבור הלקוחות והשותפים שלנו לשחרר ערך מהנתונים. עבור ארגונים רבים, זה מתחיל במעבר יעיל של מסדי הנתונים והיישומים הישנים שלהם לענן הנתונים", אמר טד ברקין, סמנכ"ל השירותים המקצועיים של Snowflake. "עם הרכישה של SnowConvert, נוכל לעזור ליותר לקוחות, שותפים ובאופן רחב יותר לרשת שותפי Snowflake שלנו להעביר נתונים ויישומים נוספים לענן הנתונים, מה שמאפשר ללקוחות להשיג ערך מהיר יותר מההשקעה שלהם ב-Snowflake מוקדם יותר."

"כדי להבטיח שארגונים יכולים לייצר רווחים מכל הנתונים שלהם ולייצר את התובנות והשירותים המבדילים את העסקים שלהם, הם צריכים את המהירות והגמישות שמספקת פלטפורמת נתונים מודרנית", אמר טום באטון, יו"ר ומנכ"ל Mobilize.Net. "על ידי שילוב כוחות עם Snowflake, ללקוחות תהיה גישה חלקה לחבילת הכלים המובילה להעברת הנתונים שלהם לפלטפורמה של Snowflake, כך שיוכלו לנצל את המהירות והזריזות של Data Cloud מוקדם יותר."

SnowConvert תרחיב את טביעת הרגל של השירותים המקצועיים של Snowflake בקוסטה ריקה, קולומביה, ובלוויו, וושינגטון.

המקור: חברת SnowFlake . לידיעה  המלאה הקישו כאן.