הצטרפו לקבוצות שלנו לקבלת עדכונים מרוכזים פעם בשבוע:

ווטסאפ:
http://wa.dwh.co.il
טלגרם:
http://telegram.dwh.co.il

Intel וNvidia משיקות תחנות עבודה חזקות במיוחד התומכות ביישומים מוגברים של בינה מלאכותית, רינדור פוטו-ריאליסטי, סימולציה וטכנולוגיות אחרות מסייעים למקצוענים להשיג תוצאות קריטיות לעסק  מהר יותר מאי פעם.

הפעלת זרימות עבודה עתירות נתונים ומורכבות אלה, כמו גם שיתוף נתונים ושיתוף פעולה בין צוותים מפוזרים גיאוגרפית, דורשת תחנות עבודה עם מעבדים מתקדמים, GPUs ורשת מתקדמת.

כדי לעזור לעמוד בדרישות הללו, אינטל ו-NVIDIA מפעילות פלטפורמות חדשות עם המעבדים העדכניים ביותר של Intel Xeon W ו-Intel Xeon Scalable, בשילוב עם NVIDIA RTX 6000 Ada Generation GPUs, כמו גם NVIDIA ConnectX-6 SmartNICs.

תחנות העבודה החדשות הללו מפגישות את הרמות הגבוהות ביותר של מחשוב בינה מלאכותית, רינדור וכוח סוס של סימולציה כדי להתמודד עם עומסי עבודה תובעניים בתחומי מדעי הנתונים, ייצור, שידור, מדיה ובידור, בריאות ועוד.

משרת עומסי עבודה חדשים


יישומי Metaverse והעלייה של AI גנרטיבי דורשים רמה חדשה של כוח מחשוב מהחומרה הבסיסית. יצירת תאומים דיגיטליים בסביבה פוטוריאליסטית מדומה המצייתת לחוקי הפיזיקה והתכנון של מפעלים הם רק שתי דוגמאות לזרימות עבודה שהתאפשרו על ידי NVIDIA Omniverse Enterprise, פלטפורמה ליצירה והפעלה של יישומי metaverse.

BMW Group, למשל, משתמשת ב-NVIDIA Omniverse Enterprise כדי לעצב תאום דיגיטלי מקצה לקצה של מפעל שלם. זה כרוך בשיתוף פעולה עם אלפי מתכננים, מהנדסי מוצר ומנהלי מתקנים בסביבה וירטואלית אחת לתכנון, תכנון, הדמיה ואופטימיזציה של מערכות ייצור מורכבות ביותר לפני בניית מפעל בפועל או שילוב מוצר חדש בעולם האמיתי.

הצורך בכוח מחשוב מואץ גדל באופן אקספוננציאלי עקב הפיצוץ של זרימות עבודה מוגברות עם בינה מלאכותית, מעומסי עבודה מסורתיים של מחקר ופיתוח ומדעי נתונים ועד למכשירי קצה בקומות המפעל או במשרדי אבטחה, לפתרונות AI גנרטיביים לשיחות טקסט וטקסט לתמונה.

פתרונות מציאות מורחבת (XR) לעבודה משותפת דורשים גם משאבי מחשוב משמעותיים. דוגמאות ליישומי XR כוללות סקירות עיצוב, אימות עיצוב מוצר, אימון תחזוקה ותמיכה, חזרות, תאומים דיגיטליים אינטראקטיביים ובידור מבוסס מיקום. כל אלה דורשים תמונות פוטוריאליות ברזולוציה גבוהה כדי ליצור את החוויות האינטואיטיביות והמשכנעות ביותר, בין אם זמינות מקומית ובין אם זורמות למכשירים אלחוטיים.

תכונות הפלטפורמה של הדור הבא


עם ארכיטקטורת מחשוב חדשה פורצת דרך לליבות מעבד בודדות מהירות יותר ואריזת גשר משובצת מרובת-גוגים חדשה, סדרת המעבדים Xeon W-3400 ו-Xeon W-2400 מאפשרות מדרגיות חסרת תקדים להגברת ביצועי עומס העבודה. זמין עם עד 56 ליבות בשקע בודד, מעבד Intel Xeon w9-3495X העליון כולל בקר זיכרון מעוצב מחדש ומטמון L3 גדול יותר, המספק עד 28% יותר חוטים בודדים (1) ו-120% יותר רב-הברגים (2) ביצועים ביחס למעבדי Xeon W מהדור הקודם.

מבוסס על ארכיטקטורת NVIDIA Ada Lovelace GPU, ה-NVIDIA RTX 6000 העדכני ביותר מביא יעילות צריכת חשמל וביצועים מדהימים לתחנות העבודה החדשות. הוא כולל 142 ליבות RT מהדור השלישי, 568 ליבות טנסור מהדור הרביעי ו-18,176 ליבות CUDA מהדור האחרון בשילוב עם 48GB של זיכרון גרפי בעל ביצועים גבוהים כדי לספק עד פי 2 מעקב אחר קרניים, AI, גרפיקה וביצועי מחשוב בהשוואה לדור הקודם. .

NVIDIA ConnectX-6 Dx SmartNICs מאפשרים למקצוענים להתמודד עם רינדור תלת מימד ברוחב פס גבוה ומשימות עיצוב בעזרת מחשב, כמו גם עבודה משרדית מסורתית עם תמיכה בקישוריות רשת במהירות קו המבוססת על שתי יציאות 25Gbps וטכנולוגיית GPUDirect להגדלת רוחב הפס של GPU על ידי פי 10 על פני NIC סטנדרטיים. יכולות הרשת והזרימה המהירה והאיחורית הנמוכה מאפשרות לצוותים להעביר ולהטמיע מערכי נתונים גדולים או לאפשר לאנשים מרוחקים לשתף פעולה בין יישומים לצורך עיצוב והדמיה.

המקור: חברת Nvidia בכתובת הזאת.