הצטרפו לקבוצות שלנו לקבלת עדכונים מרוכזים פעם בשבוע:

ווטסאפ:
http://wa.dwh.co.il
טלגרם:
http://telegram.dwh.co.il

 Salesforce השיקה את Einstein GPT, טכנולוגיית ה-AI CRM היצירתית הראשונה בעולם, המספקת תוכן שנוצר ע"י בינה מלאכותית בכל אינטראקציה של מכירות, שירות, שיווק, מסחר ו-IT, בהיפר-סקאלה. עם איינשטיין GPT, Salesforce תשנה כל חווית לקוח עם AI גנרטיבי.

 

איינשטיין GPT יחדיר למודלים הקנייניים של AI של Salesforce טכנולוגיית AI גנרטיבית מאקוסיסטם של שותפים ונתונים בזמן אמת מ-Salesforce Data Cloud, אשר קולט, משלב ומאחד את כל נתוני הלקוחות של החברה. עם איינשטיין GPT, לקוחות יכולים לאחר מכן לחבר את הנתונים האלה למודלים המתקדמים של OpenAI בינה מלאכותית, או לבחור מודל חיצוני משלהם ולהשתמש בהנחיות בשפה טבעית ישירות בתוך Salesforce CRM שלהם כדי ליצור תוכן שמסתגל באופן רציף למידע ולצרכי הלקוח המשתנים ב- זמן אמת.

לדוגמה, איינשטיין GPT יכול ליצור אימיילים מותאמים אישית לאנשי מכירות לשלוח ללקוחות, ליצור תגובות ספציפיות לאנשי שירות לקוחות כדי לענות מהר יותר על שאלות לקוחות, לייצר תוכן ממוקד למשווקים כדי להגדיל את שיעורי התגובה לקמפיין, ולהפיק קוד אוטומטי למפתחים.

בנוסף:

אינטגרציה עם OpenAI :משלבת את טכנולוגיית ChatGPT ברמה הארגונית של OpenAI עם דגמי ה-AI הפרטיים של Salesforce כדי לספק תוכן רלוונטי ומהימן שנוצר בינה מלאכותית.

בנוסף:

איינשטיין GPT הוא הדור הבא של איינשטיין, טכנולוגיית הבינה המלאכותית של Salesforce שמספקת כיום יותר מ-200 מיליארד תחזיות המופעלות על ידי בינה מלאכותית ביום על פני Customer 360. ועל ידי שילוב מודלים קנייניים של איינשטיין בינה מלאכותית עם ChatGPT או מודלים מובילים אחרים של שפות גדולות, לקוחות יכולים להשתמש באופן טבעי - הנחיות בשפה בנתוני CRM כדי להפעיל אוטומציות חזקות וחוסכות זמן וליצור תוכן מותאם אישית שנוצר בינה מלאכותית.

איינשטיין GPT למכירות: יצירה אוטומטית של משימות מכירה כמו כתיבת מיילים, תזמון פגישות והכנה לאינטראקציה הבאה.
איינשטיין GPT לשירות: הפק מאמרי ידע מהערות מקרים קודמים. צור אוטומטית תשובות צ'אט מותאמות אישית של סוכנים כדי להגביר את שביעות רצון הלקוחות באמצעות אינטראקציות שירות מותאמות אישית ומאיצות.
איינשטיין GPT לשיווק: צור באופן דינמי תוכן מותאם אישית כדי למשוך לקוחות ולקוחות פוטנציאליים בדואר אלקטרוני, נייד, אינטרנט ופרסום.
איינשטיין GPT עבור אפליקציות Slack Customer 360: ספק תובנות לקוחות מבוססות בינה מלאכותית ב-Slack כמו סיכומים חכמים של הזדמנויות מכירה ופעולות משטחים של משתמשי קצה כמו עדכון מאמרי ידע.
איינשטיין GPT למפתחים: שפר את פרודוקטיביות המפתחים עם מודל השפה הגדול הקנייני של Salesforce Research על ידי שימוש בעוזר צ'אט בינה מלאכותית כדי ליצור קוד ולשאול שאלות עבור שפות כמו Apex.

 

המקור: אתר SalesForce בכתובת הזאת.