הצטרפו לקבוצות שלנו לקבלת עדכונים מרוכזים פעם בשבוע:

ווטסאפ:
http://wa.dwh.co.il
טלגרם:
http://telegram.dwh.co.il

SAP הכריזה על פתרון SAP Datasphere, הדור הבא של תיק ניהול הנתונים שלה, המעניק ללקוחות גישה קלה לנתונים מוכנים לעסקים ברחבי Data Landscape.

חברת SAP גם הציגה שותפויות אסטרטגיות עם חברות מידע ו-AI מובילות בתעשייה - Collibra NV, Confluent Inc., Databricks Inc. ו-DataRobot Inc. - כדי להעשיר את SAP Datasphere ולאפשר לארגונים ליצור ארכיטקטורת נתונים מאוחדת המשלבת בצורה מאובטחת נתוני תוכנת SAP ושאינם נתונים. -נתוני SAP.

עד היום, גישה ושימוש בנתונים הממוקמים במערכות ובמיקומים שונים - בין ספקי ענן, ספקי נתונים ומערכות מקומיות - היו אתגר מורכב. לקוחות נאלצו לחלץ נתונים ממקורות מקוריים ולייצא אותם למיקום מרכזי, תוך איבוד הקשר עסקי קריטי לאורך הדרך וללכוד אותם מחדש רק באמצעות פרויקטי IT מתמשכים ייעודיים ומאמץ ידני. עם ההכרזות של היום, SAP Datasphere מסייעת לבטל את מס הנתונים הנסתר הזה, ומאפשרת ללקוחות לבנות ארכיטקטורת מארג נתונים עסקיים המספקת במהירות נתונים משמעותיים עם ההקשר העסקי וההיגיון כשהם שלמים.

כבר זמין, SAP Datasphere הוא הדור הבא של פתרון SAP Data Warehouse Cloud. פתרון זה מאפשר לאנשי מקצוע בתחום הנתונים לספק גישה ניתנת להרחבה לנתונים עסקיים קריטיים למשימה. עם חוויה מאוחדת לאינטגרציית נתונים, קטלוג נתונים, מודלים סמנטיים, מחסני נתונים, פדרציה של נתונים ווירטואליזציה של נתונים, SAP Datasphere מאפשרת לאנשי מקצוע בתחום הנתונים לסייע בהפצת נתונים עסקיים קריטיים למשימה - עם ההקשר וההיגיון העסקי נשמרים - על פני נוף הנתונים של הארגון שלהם. SAP Datasphere בנויה על SAP Business Technology Platform (SAP BTP), הכוללת יכולות אבטחה ארגוניות חזקות, כגון אבטחת מסדי נתונים, הצפנה וממשל. לא נדרשים שלבים נוספים או העברות עבור לקוחות קיימים של SAP Data Warehouse Cloud, אשר ייהנו מפונקציונליות חדשה של SAP Datasphere בסביבת המוצר שלהם. פונקציונליות חדשה כוללת קטלוג נתונים המגלה, מנהל ומסדיר נתונים באופן אוטומטי; שכפול נתונים מפושט כדי לספק נתונים ועדכונים מתמידים שלהם בזמן אמת; ומידול נתונים משופר המשמר את ההקשר העסקי העשיר של נתונים ביישומי SAP. מתוכננות יכולות אינטגרציה נוספות של יישומים המקשרות נתונים ומטא נתונים מפתרונות ענן מ-SAP ל-SAP Datasphere.

המקור: חברת SAP. לידיעה המלאה הקישו כאן.