הצטרפו לקבוצות שלנו לקבלת עדכונים מרוכזים פעם בשבוע:

ווטסאפ:
http://wa.dwh.co.il
טלגרם:
http://telegram.dwh.co.il

 TIBCO הכריזה על סדרה של שיפורים לחבילת האנליטיקה שלה, המספקת ניתוח סוחף, חכם ובזמן אמת המאפשר ללקוחות לבצע פעולה ולהפיק תובנות מהירות וחכמות יותר.

עדכונים משני משחק ל-TIBCO Spotfire ולפתרונות אנליטיים ניתנים להרחבה סוגרים את הפער בין תובנה לפעולה, תוך התבססות על היכולות הקיימות כדי להאיץ את זמן ההחלטה ולהפחית את עלויות התפעול.

תיקי ניהול הנתונים והאנליטיקה של TIBCO מספקים חוויה חלקה, המפגישה יכולות ניתוח חזותי, ניהול נתונים, סטרימינג ומדעי נתונים המביאים לתוצאות עסקיות טובות יותר עבור המשתמשים. שיפורים מרכזיים לפתרונות האנליטיקה של TIBCO תומכים עוד יותר בלקוחות במסעותיהם הדיגיטליים, עם עדכונים למוצרים הבאים:

  • TIBCO Spotfire 12.2 מציע כעת פלטפורמת ניתוח ניתנת להרחבה בשירות עצמי עם ממשל מובנה שמניע פעולות להחלטות אנושיות ואוטומטיות. TIBCO Spotfire® Cloud Actions מאפשר למשתמשים להפעיל פעולות וזרימות עבודה עסקאות מתוך Spotfire®. 
  • TIBCO Streaming, כעת עם למידה דינמית, מנתח נתונים זורמים כדי להפוך את ניהול הנתונים וחישובי האנליטיקה לאוטומטיים על אירועים בזמן אמת, תוך מיזוג נתונים היסטורי ונתונים זורמים כחלק מאותו ניתוח. אוטומציה של ניתוח ממקורות נתונים הזרמת בזמן אמת מאפשרת לבינה עסקית להתרחב למקרי שימוש תפעוליים עם אחזור נמוך, כגון IoT וחיישני קצה, כאשר Spotfire משמש כמרכז החלטות ובקרה. בסופו של דבר, זה הופך גם את הניטור האנושי בתוך הלולאה וגם את ההחלטות האוטומטיות ברציפות ליעילה יותר.
  • TIBCO Data Science - Team Studio תומך במשימתה של TIBCO לדמוקרטיזציה של מדעי הנתונים בקנה מידה, עם מחזור חיים מקצה לקצה - מגישה לנתונים, הכנה והנדסת תכונות, ועד להכשרת מודלים, ניהול, מסקנות ופריסה של תפעול. העדכונים כוללים מנוע זרימת עבודה חדש של Apache Spark 3 ו-TIBCO® Data Virtualization לניהול נתונים, עם חישובים המופצים בתוך אשכול ובמסד נתונים. 

המקור: חברת Tibco, בכתובת הבאה.