הצטרפו לקבוצות שלנו לקבלת עדכונים מרוכזים פעם בשבוע:

ווטסאפ:
http://wa.dwh.co.il
טלגרם:
http://telegram.dwh.co.il

Pyramid Analytics, ספקית מובילה וחדשנית של פתרונות בתחום ה-Analytics ו-Business Intelligence Platforms, הודיעה  כי Pyramid Analytics מוצב על ידי Gartner כבעל חזון ברביע הקסם לפלטפורמות Analytics ו-Business Intelligence.

Pyramid מציעה חבילה משולבת עבור ABI מודרנית לאורך מחזור חיי הנתונים מחוץ לקופסה ההערכה התבססה על קריטריונים ספציפיים שניתחו את שלמות החזון הכוללת של החברה ויכולת הביצוע.

רק פלטפורמת Intelligence Decision Pyramid מאחדת הכנת נתונים, ניתוח עסקי ומדע נתונים על פלטפורמה אחת ומשולבת. עם חבילה רבת עוצמה של יכולות ניתוח מוגברות - כולל יישומים חדשניים של AI ו-ML - Pyramid מורידה את מחסום הכישורים ומעצימה כל אחד בארגון לבנות תהליך קבלת החלטות מהיר וחכם יותר. עם פלטפורמת Intelligence Decision Pyramid, משתמשים טכניים ועסקיים יכולים לקבל תובנות מהירות יותר עם כל נתונים, להתאים את האימוץ לכל אדם ולפשט את הניתוח לכל צורך.

דוחות ה-Magic Quadrant הם שיאו של מחקר קפדני ומבוסס עובדות בשווקים ספציפיים, המספקים מבט בזווית רחבה של מיקומם היחסי של הספקים בשווקים שבהם הצמיחה גבוהה ובידול הספקים ברור. הספקים ממוקמים בארבעה רבעים: מנהיגים, מתמודדים, בעלי חזון ושחקני נישה. המחקר מאפשר לך להפיק את המרב מניתוח שוק בהתאם לצרכים העסקיים והטכנולוגיים הייחודיים שלך.

המקור: חברת Pyramid Analytics בכתובת הזאת.