הצטרפו לקבוצות שלנו לקבלת עדכונים מרוכזים פעם בשבוע:

ווטסאפ:
http://wa.dwh.co.il
טלגרם:
http://telegram.dwh.co.il

SAP תשתמש ביכולות של IBM Watson כדי להפעיל את העוזרת הדיגיטלית שלה ב-SAP Start, המספקת נקודת כניסה אחידה לפתרונות ענן מבית SAP.

עם SAP Start, משתמשים יכולים לחפש, להפעיל ולעסוק באופן אינטראקטיבי עם אפליקציות הניתנות בפתרונות ענן מ-SAP ו-SAP S/4HANA Cloud. יכולות AI חדשות ב-SAP Start נועדו לעזור למשתמשים להגביר את הפרודוקטיביות הן עם יכולות שפה טבעית והן עם תובנות חזויות באמצעות פתרונות IBM Watson AI הבנויים על האמון והשקיפות של יבמ ועקרונות פרטיות הנתונים.

יכולות עוזר דיגיטלי חדשות ב-SAP Start יורחבו על פני פתרונות SAP כדי לעזור לענות על שאלות מגוונות למנהלים ולעובדים. על ידי אוטומציה והאצת משימות נפוצות, היכולות נועדו לעזור לפתוח את הפרודוקטיביות של העובדים כדי להתמקד בעבודה אסטרטגית יותר. SAP Start תאפשר ללקוחות להפיק תועלת ממודיעין בנקודת קבלת ההחלטות עם היכולת להשתמש בבינה מלאכותית ולמידת מכונה כדי לחלץ מידע ממגוון מקורות נתונים ולענות על שאלות משתמשים בכל תחומי עיסוק. כיום, טכנולוגיית IBM הזמינה כעת באפליקציית TripIt לנייד מ-SAP Concur עוזרת לכמעט 13 מיליון משתמשים לגשת בקלות לתובנות מזג אוויר נגזרות בינה מלאכותית כדי לקבל בחירות נסיעות בנות קיימא יותר לפני ובמהלך הטיולים שלהם.

IBM מספקת יכולות בינה מלאכותית מובילות בשוק עם מוצרי ווטסון שנפרסו על ידי יותר מ-100 מיליון משתמשים ב-20 תעשיות. בנוסף, SAP ו-IBM Consulting תומכות כיום בלקוחות עם 25 פתרונות תעשייה אינטליגנטים משותפים המשתמשים ביכולות של יבמ ווטסון בבסיס SAP Business Technology Platform (SAP BTP). פתרונות תעשייה אלו מסייעים ללקוחות בכל תעשיות כגון קמעונאות, ייצור ושירותים להאיץ את השינוי העסקי שלהם ולהשתמש בנתונים כדי לקבל החלטות מושכלות יותר.

בנוסף להטמעה מקורית של יכולות IBM Watson AI בפתרונות SAP, SAP ו-IBM משתפות פעולה ב-AI גנרטיבי ומודלים של שפות גדולות שמטרתם לספק למידה מתמשכת ואוטומציה עקבית המבוססת על חבילת היישומים הקריטי  של SAP.

המקור: חברת SAP בכתובת הזאת.