הצטרפו לקבוצות שלנו לקבלת עדכונים מרוכזים פעם בשבוע:

ווטסאפ:
http://wa.dwh.co.il
טלגרם:
http://telegram.dwh.co.il

 SAP ו -Google Cloud הכריזו על הרחבה נרחבת של השותפות ביניהן,כדי לשחרר את הכוח של הנתונים העסקיים.

 

ההצעה מאפשרת ללקוחות לבנות ענן נתונים מקצה לקצה שמביא נתונים מכל הנוף הארגוני באמצעות פתרון SAP Datasphere יחד עם ענן הנתונים של גוגל, כך שעסקים יכולים לראות את כל הנתונים שלהם בזמן אמת ולמקסם את הערך מ-Google שלהם. השקעות בתוכנות בענן ו-SAP.

נתונים הם אבן הפינה של טרנספורמציה דיגיטלית ופיתוח בינה מלאכותית. ארגונים משקיעים משאבים משמעותיים בבניית שילובי נתונים מורכבים, מנועי ניתוח מותאמים אישית ומודלים של AI ועיבוד שפה טבעית (NLP), לפני שהם מתחילים לממש את הערך מהשקעות הנתונים שלהם. נתונים שמקורם במערכות SAP, בפרט, הם בין הנכסים היקרים ביותר של ארגונים ויכולים להכיל מידע קריטי על שרשראות אספקה, תחזיות פיננסיות, רשומות משאבי אנוש, קמעונאות רב-ערוצית ועוד. SAP Datasphere משלבת נתונים קריטיים למשימה עם נתונים מכל הנוף הארגוני, ללא קשר למקורם. היכולת לשלב נתוני תוכנת SAP ונתונים שאינם SAP ב-Google Cloud כמעט מכל מקור נתונים אחר, פירושה שארגונים יכולים להאיץ באופן דרמטי את הטרנספורמציה הדיגיטלית שלהם עם בסיס נתונים מוגדר לחלוטין ששומר על הקשר עסקי מלא.

היצע הנתונים הפתוחים החדש של SAP ו-Google Cloud משלים את פתרון ה-RISE עם SAP ויאפשר ללקוחות:

גישה לנתונים קריטיים לעסקים בזמן אמת: האינטגרציה בין SAP Datasphere ל-Google Cloud BigQuery מאפשרת ללקוחות לגשת לנתונים הקריטיים ביותר שלהם בזמן אמת ללא כפילות נתונים. הצעה משותפת זו יכולה לאחד נתונים ממערכות תוכנת SAP, כגון SAP S/4HANA ו-SAP HANA Cloud, ולספק לארגונים תצוגה מקיפה של הנתונים החשובים ביותר שלהם בענן הנתונים של Google.


לפשט את נופי הנתונים: SAP ו-Google Cloud הנדסו יחד טכנולוגיות רב עוצמה לשכפול נתונים ופדרציה, המאפשרות לעסקים לשלב נתוני תוכנת SAP עם סביבות BigQuery ולמנף את יכולות ניתוח הנתונים המובילות של SAP ו-Google Cloud. כעת, לקוחות יכולים לאחד שאילתות בין SAP Datasphere ו-BigQuery כדי למזג נתונים מתוכנות SAP ותוכנות שאינן SAP. זה מבטל ממגורות נתונים נפוצות ממקורות המתפרשים על פני שיווק, מכירות, פיננסים, שרשרת אספקה ועוד. לדוגמה, לקוחות עם מודלים של הפצה עסקית סיטונאית יכולים כעת לקבל נראות מלאה למוצרים שלהם כשהם עוברים את צינור המכירות ומגיעים ללקוחות.


לצור תובנות מהימנות עם מודלים מתקדמים של AI ולמידת מכונה (ML) של Google Cloud: עסקים יוכלו להשתמש בשירותי AI ו-ML של Google כדי להכשיר מודלים על נתונים ממערכות SAP ומערכות שאינן SAP.


לבצע ניתוח מתקדם: ארגונים יכולים להשתמש ביכולות הניתוח של פתרון SAP Analytics Cloud ב-Google Cloud כדי לנתח תוצאות פיננסיות ועסקיות תוך שיפור הדיוק של המודלים. עם אינטגרציה פשוטה לנתונים ב-BigQuery עם SAP Datasphere, לקוחות יכולים לתכנן עם תצוגה אחת ומקיפה של העסקים שלהם.


להשתמש בפתרונות משותפים לקיימות: SAP ו-Google Cloud בודקות דרכים לשלב את SAP Datasphere עם מערכי נתונים ותובנות רחבים יותר של ESG המופעלים על ידי Google Cloud כדי להאיץ מסעות קיימות עם תובנות ניתנות לפעולה.


להשתמש בפלטפורמת הטכנולוגיה העסקית של SAP (SAP BTP) ב-Google Cloud ברחבי העולם: SAP תקדם את היצע הרב-עננים שלה על ידי הרחבת התמיכה האזורית של SAP BTP ו-SAP HANA Cloud ב-Google Cloud, הכוללת תמיכה ב-SAP Analytics Cloud וב-SAP Datasphere. SAP ו-Google Cloud מתכוונות להשיק את SAP BTP בחמישה אזורים חדשים השנה, תוך בניית סך של שמונה אזורים הנתמכים עד 2025.

המקור: חברת SAP בכתובת הזאת.