הצטרפו לקבוצות שלנו לקבלת עדכונים מרוכזים פעם בשבוע:

ווטסאפ:
http://wa.dwh.co.il
טלגרם:
http://telegram.dwh.co.il

Cloudera הודיעה על שיתוף הפעולה שלה עם שירותי בריאות כללית, הגדול מבין ארבעת ארגוני שירותי הבריאות בישראל.

ספק שירותי הבריאות אמור לרתום את פלטפורמת ה-Cloudera Data Platform (CDP) כדי לספק שירותים רפואיים חדשניים באיכות גבוהה, קלה לגישה ומסביב לשעון למטופליו, באשר הם.

כללית תעבוד עם Cloudera לשיפור הטיפול בחולים עבור 4.8 מיליון חבריה על ידי בניית אגם נתונים מהדור הבא ב-CDP. הפלטפורמה המאובטחת משתלבת במערכת הקיימת של ספק הבריאות ומאפשרת ניתוח בזמן אמת וזמני עיבוד מהירים יותר לקבלת החלטות מבוססות תובנות, מה שמאפשר לכללית לשפר את ניתוח הסטרימינג שלה ולטפל בהיקפי הנתונים ההולכים וגדלים שנכנסים.

ליאורה שכטר, סמנכ"לית דיגיטל וטכנולוגיה, שירותי בריאות כללית, אמרה, "נשתמש ב-Cloudera Data Platform כדי ליישם ממשקי זמן אמת, בינה מלאכותית ולמידת מכונה כדי לשפר עוד יותר את הטיפול בחולים. זה יכלול שיפור פלטפורמת ה-Big Data שלנו מבוססת בינה מלאכותית C-Pi, המציעה סט רב עוצמה של כלים המבוססים על AI לזיהוי חולים בסיכון גבוה שדורשים התערבות יזומה. על ידי מיפוי מסלולים קליניים מפורטים בהתבסס על ההנחיות הרפואיות העדכניות ביותר, בהצלבה עם הכמות העצומה של נתונים דיגיטליים בתיעוד הרפואי של כל מטופל, אנו יכולים לספק המלצות טיפול יזום במהלך מפגשים רפואיים שגרתיים. זה עוזר לקלינאים לזהות פערים בטיפול בחולים, גם אם הם מגיעים עקב תלונות אחרות. CDP יהיה מכריע בהפעלת C-Pi כך שהוא יכול לספק תמיכה מעמיקה לתהליך קבלת ההחלטות ולעזור לרופאים להישאר בקדמת העקומה. עם CDP, נוכל להגיע באופן יזום למטופלים הזקוקים לטיפול, עוד לפני שהמטופלים ידעו שהם זקוקים לטיפול".

ספק שירותי הבריאות ישפר את הטיפול בחולים על ידי ניתוח זרמי נתונים מרשומות בריאות אלקטרוניות (EHRs), מכשירים לבישים ומכשירי ניטור מרחוק באמצעות תוכנת Apache NiFi ו-CDP של Cloudera. זה יאפשר לכללית לנטר מרחוק את הסימנים החיוניים של המטופלים ולזהות דפוסי פעילות שעשויים להעיד על מצב בריאותי, ולעזור לזהות בעיות אפשריות ולהתערב לפני שהן הופכות לרציניות יותר. יתרה מזאת, עם יכולת משופרת לבצע אוטומציה של זרימת נתונים מובנים ובלתי מובנים בין מערכות ומסדי נתונים שונים, כללית יכולה לשתף מידע ולגשת אליו בצורה יעילה יותר ולתאם טיפול בצורה יעילה יותר, מה שמביא לשיפור בתוצאות המטופלים.

אורן שרון, סמנכ"ל אזורי, Cloudera, אומר כי "כללית מוכרת בגישה החדשנית שלה למתן שירותי בריאות והשימוש שלה בטכנולוגיה לשיפור האיכות והיעילות של שירותיה. אנו שמחים לתמוך בכללית בשימוש בנתונים כדי לשנות את עסקיה כדי לספק שירותים טובים עוד יותר המבוססים על CDP".

כללית היא המעסיק השני בגודלו בישראל, עם למעלה מ-45,000 עובדים, בהם 10,000 רופאים ו-13,000 אחיות. ככזה, לארגון חייב להיות פלטפורמת נתונים איתנה ומאובטחת כדי לנהל ולנתח ביעילות את כמויות הנתונים העצומות שהוא מייצר כדי שיוכל לספק שירותי בריאות מותאם אישית ואיכותית למיליוני החולים המסתמכים עליו.

המקור: אתר Cloudera בכתובת הזאת.