הצטרפו לקבוצות שלנו לקבלת עדכונים מרוכזים פעם בשבוע:

ווטסאפ:
http://wa.dwh.co.il
טלגרם:
http://telegram.dwh.co.il

Snowflake הודיעה על השקת ה- Government & Education Data Cloud, המאחד את פלטפורמת הנתונים של Snowflake, פתרונות של Snowflake ושותפים, ומערכי נתונים ספציפיים לתעשיית הData.

ענן הנתונים הממשלתי והחינוך מעצים מוסדות חינוך וסוכנויות במגזר הציבורי ברמה הפדרלית, הממלכתית והמקומית עם פלטפורמת נתונים אחת, משולבת וחוצה עננים, המשפרת את תוצאות המשימה ומאפשרת לארגוני המגזר הציבורי להשקיע זמן רב יותר במה שחשוב. הכי: טיפול באזרחים ובסטודנטים.

כדי לעזור לסוכנויות פדרליות, מדינתיות ומקומיות לעמוד בתקני אבטחה ותאימות, הפלטפורמה של Snowflake השיגה את FedRAMP® Moderate ו-StateRAMP High, כמו גם תמיכה בעומסי עבודה מוסדרים בכפוף לתקנות התנועה הבינלאומיות בנשק (ITAR), Criminal Justice Information Services (CJIS) , Internal Revenue Service (IRS) 1075, ותקנה פדרלית לרכישה (FAR) ו-Defense FAR Supplement (DFARS) לשמירה על דרישות בכמה מהאזורים המיועדים לממשלת ארה"ב. Snowflake הוא גם "בתהליכים" עבור FedRAMP High באזור שירותי האינטרנט של אמזון (AWS) GovCloud (מערב ארה"ב). פלטפורמת Snowflake תומכת גם בעומסי עבודה של חוק חינוך ופרטיות משפחתיים (FERPA) בכל אזוריה בארה"ב. הישגים מצטברים אלה והמאמצים המתמשכים מחזקים את מעמדה של Snowflake כפלטפורמת נתונים מהימנה המשמשת ממשלות ברחבי ארצות הברית לשמירה מאובטחת על נתונים רגישים מפני איומים פוטנציאליים.

כיום, סוכנויות ממשלתיות עוסקות בנתונים שונים ומוצנעים שיכולים להשפיע על קבלת החלטות בזמן אמת. החלפת מידע מאובטחת ושיתוף פעולה עם נתונים נותרו תחום מיקוד מרכזי ואתגר מהותי עבור רוב סוכנויות הממשלה. כתוצאה מכך, סוכנויות רבות חולקות נתונים אד-הוק וחייבות להעביר פיזית את הנתונים שלהן, מה שעלול להגביר את הסיכון לחשיפה. באופן דומה, מוסדות חינוך נאבקים לעתים קרובות כדי לאחד נתונים מוסדיים, כולל מחקר מוסדי, שימור סטודנטים, משאבי אנוש, כספים ונתוני שירותי סטודנטים, שכן הם מנהלים את דרישות הנתונים עם משאבי ה-IT המוגבלים שלהם. בקיצור, ארגונים ברחבי הממשל והחינוך נאבקים לעתים קרובות כדי למנף באופן מלא את שפע הנתונים שברשות הארגונים שלהם כדי לשפר את תוצאות האזרחים והסטודנטים. אתגרים אלו מגיעים בזמן שהבית הלבן מעודד מאמצי טרנספורמציה דיגיטלית ושיתוף נתונים נוסף בין המגזר הציבורי והפרטי.

המקור: אתר SnowFlake. לידיעה המלאה, הקישו כאן.