הצטרפו לקבוצות שלנו לקבלת עדכונים מרוכזים פעם בשבוע:

ווטסאפ:
http://wa.dwh.co.il
טלגרם:
http://telegram.dwh.co.il

 Snowflake  חברת Data Cloud ו-NVIDIA הכריזו ב- Snowflake Summit 2023 שהם משתפים פעולה כדי לספק לעסקים בכל הגדלים נתיב מואץ ליצירת יישומי AI גנרטיביים מותאמים אישית תוך שימוש בנתונים קנייניים משלהם. בצורה מאובטחת בתוך Snowflake Data Cloud.

עם פלטפורמת NVIDIA NeMo™ לפיתוח מודלים של שפה גדולה (LLMs) ומחשוב מואץ של NVIDIA GPU, Snowflake תאפשר לארגונים להשתמש בנתונים בחשבונות Snowflake שלהם כדי ליצור LLMs מותאמים אישית עבור שירותי AI מחוללים מתקדמים, כולל צ'אטבוטים, חיפוש וסיכום. היכולת להתאים אישית LLMs ללא הזזת נתונים מאפשרת למידע קנייני להישאר מאובטח לחלוטין ומנוהל בתוך פלטפורמת Snowflake.

שיתוף הפעולה של NVIDIA ושל Snowflake מייצג הזדמנות חדשה עבור ארגונים. זה יאפשר להם להשתמש בנתונים הקנייניים שלהם - שיכולים לנוע ממאות טרה-בייט ועד פטה-בייט של מידע עסקי גולמי ואצור - כדי ליצור ולכוונן LLMs מותאמים אישית המניעים יישומים ושירותים ספציפיים לעסקים.

על ידי שילוב טכנולוגיית AI של Snowflake ו-NVIDIA, לקוחות יכולים לבנות, לפרוס ולנהל במהירות ובקלות יישומים מותאמים אישית המביאים את הכוח של AI מחולל לכל חלקי העסק שלהם במגוון מקרי שימוש. בנוסף, הרחבת יכולות בינה מלאכותית בענן הנתונים מאפשרת ללקוחות אלו ליצור יישומי AI גנרטיביים שבהם הנתונים המנוהלים שלהם כבר נמצאים, יתרון שמפחית משמעותית את העלות וההשהיה תוך שמירה על אבטחת הנתונים שלהם.

המקור: אתר Nvidia בכתובת הזאת.