הצטרפו לקבוצות שלנו לקבלת עדכונים מרוכזים פעם בשבוע:

ווטסאפ:
http://wa.dwh.co.il
טלגרם:
http://telegram.dwh.co.il

 MongoDB הכריזה  בכנס המפתחים שלה MongoDB.local NYC על יוזמה חדשה בשיתוף עם Google Cloud כדי לעזור למפתחים להאיץ את השימוש ב-AI גנרטיבי ולבנות קטגוריות חדשות של יישומים .

MongoDB Atlas היא פלטפורמת הנתונים למפתחים מרובי עננים המשמשת עשרות אלפי לקוחות ומיליוני מפתחים ברחבי העולם כדי לבנות ולהרחיב במהירות יישומים באמצעות פלטפורמה אחת. עם מאגר נתונים תפעולי משולב בליבה, MongoDB Atlas ממוקם באופן ייחודי לעזור לארגונים מכל הצורות והגדלים לבנות יישומים המופעלים על ידי AI גנרטיבי מהר יותר ובפחות מורכבות. מפתחים יכולים כעת לנצל את היתרון של MongoDB Atlas ושילובי שותפים מובילים בתעשייה עם מודלים גדולים של Vertex AI של Google Cloud (LLMs) וסקירות חדשות של ארכיטקטורה התחלה מהירה עם שירותים מקצועיים MongoDB ו-Google Cloud כדי להאיץ את פיתוח התוכנה. 

ההתקדמות האחרונה בטכנולוגיית AI גנרטיבית כמו LLMs מציגה הזדמנויות לדמיין מחדש כיצד משתמשי קצה מקיימים אינטראקציה עם יישומים. מפתחים רוצים לנצל את הבינה המלאכותית הגנרטיבית כדי לפתוח את היצירתיות שלהם ולבנות קטגוריות  חדשות של יישומים, אבל פתרונות עכשוויים רבים דורשים חיבור של כמה טכנולוגיות ורכיבים שונים או הצמדת פתרונות לערימות טכנולוגיות קיימות, מה שהופך את פיתוח התוכנה למסורבל, מורכב ויקר. MongoDB ו-Google Cloud עוזרים להתמודד עם אתגרים אלה על ידי מתן מערך הולך וגדל של פתרונות ואינטגרציות כדי לפגוש מפתחים היכן שהם נמצאים ולאפשר להם להתחיל במהירות בבניית יישומים המנצלים את היתרונות של טכנולוגיות AI חדשות:

שימוש חלק במודלים הבסיסיים של Vertex AI של Google Cloud עם MongoDB Atlas Vector Search: MongoDB ו-Google Cloud שיתפו פעולה מאז 2018 וסייעו לאלפי לקוחות משותפים - כולל קלר וויליאמס, Rent the Runway ו-Ulta - לאמץ אסטרטגיות נתונים מקוריות בענן. מוקדם יותר השנה, שותפות זו הורחבה לשילוב מוצר עמוק יותר. כעת, מפתחים יכולים להשתמש ב-MongoDB Atlas Vector Search עם Vertex AI כדי לבנות בצורה חלקה יישומים עם יכולות מבוססות בינה מלאכותית לחוויית משתמש קצה מותאמות אישית ומושכות במיוחד. Vertex AI מספקת את ממשק ה-API להטמעת טקסט ליצירת הטבעות מנתוני לקוחות המאוחסנים ב-MongoDB Atlas, בשילוב עם מודלים של טקסט PaLM ליצירת פונקציונליות מתקדמת כמו חיפוש סמנטי, סיווג, זיהוי חריגים, צ'אטבוטים המופעלים על ידי בינה מלאכותית וסיכום טקסט. למידע נוסף על בניית יישומים ב-MongoDB Atlas עם Vertex AI, בקר בכתובת mongodb.folloze.com/google-cloud-ai.

בניית יישומי בינה מלאכותית מהר יותר עם סיוע מעשי ממומחים: מרעיונות ועד ביצוע, צוותי השירותים המקצועיים של MongoDB ו-Google Cloud יכולים לעזור במהירות ליצור אבטיפוס של יישומים על ידי מתן מומחיות בסכימת נתונים ועיצוב אינדקס, מבנה שאילתות וכוונון עדין של מודלים של AI לבנות בסיס חזק ליישומים. פלטפורמת Vertex AI נותנת מענה לכל מגוון מקרי השימוש בבינה מלאכותית, החל מתרגלי בינה מלאכותית ומתקדמים במדעי הנתונים עם צינורות AI/ML מקצה לקצה ועד למשתמשים עסקיים שיכולים ליצור חוויות חוץ מהקופסה תוך מינוף המודלים הבסיסיים ליצירת תוכן לשפה, תמונה, דיבור וקוד. מפתחים יכולים גם לכוון מודלים כדי לשפר עוד יותר את ביצועי המודל עבור משימות ספציפיות. Google Cloud ו-MongoDB עובדים בשיתוף פעולה הדוק במסגרת התוכנית Built with Google Cloud AI כדי להפוך את החוויות הללו לחלקות עוד יותר עם יכולות ה-AI Generative של Google המובנות ישירות ב-MongoDB Atlas. כאשר יישומים מוכנים לייצור, צוותי השירותים המקצועיים של MongoDB ו-Google Cloud יכולים לייעל יישומים לביצועים ולעזור לפתור בעיות עתידיות באמצעות איטרציה מהירה כדי להכניס תכונות חדשות לייצור מהר יותר.

המקור: MongoDB בקישור הזה.