הצטרפו לקבוצות שלנו לקבלת עדכונים מרוכזים פעם בשבוע:

ווטסאפ:
http://wa.dwh.co.il
טלגרם:
http://telegram.dwh.co.il

 אינפורמטיקה , הכריזה על השקת ארבע יכולות מוצר חדשות כדי להביא לפשטות, מהירות וביצועים גדולים יותר לאינטגרציה ושכפול נתונים עבור לקוחות ב- המערכת האקולוגית של Snowflake: Informatica Superpipe for Snowflake, Enterprise Data Integrator Snowflake אפליקציה מקורית, Cloud Data Integration-Free for Snowflake ותמיכה ב- Apache Iceberg on Snowflake.

ההכרזות פורסמו בכנס המשתמשים השנתי של Snowflake, Snowflake Summit 2023.

Informatica Superpipe for Snowflake - מספק קליטה ושכפול מהירים עד פי 3.5 לתוך Snowflake, ומאפשר גישה מהירה לנתונים ארגוניים קריטיים עבור משתמשי קצה בתוך Snowflake Data Cloud. Superpipe ממנפת יכולות פורצות דרך של Snowflake של Snowpipe Streaming ויכולות אינטגרציה והנדסה בענן של Informatica. תצוגה מקדימה ציבורית זמינה כעת, עם זמינות כללית במחצית השנייה של 2023.

שירות ללא שילוב נתונים בענן (CDI-Free), זמין ישירות דרך Snowflake Partner Connect, מרחיב את ההצעות ללא קוד/ללא הגדרות של Informatica כדי לספק ללקוחות Snowflake חוויה מהירה, נטולת חיכוכים וחינמית לטעינה ואינטגרציה של נתונים מבוססי בינה מלאכותית. לקוחות יכולים פשוט להפעיל את אפליקציית CDI-Free ולעבד עד 20 מיליון שורות או לגשת ל-10 שעות עיבוד בחודש עבור צינורות נתונים ושילוב נתונים, בחינם לחלוטין. CDI-Free מתבסס על ההשקה בשנה שעברה של Informatica Data Loader, הזמין גם דרך Snowflake Partner Connect, עבור לקוחות כדי להטמיע נתונים בקנה מידה ולבצע שינויי נתונים בתוך Snowflake.

Enterprise Data Integrator (EDI) יוצע בתצוגה מקדימה ציבורית במחצית השנייה של 2023. Informatica היא אחת משותפי ה-ISV הראשונים שמציעים אפליקציה מקורית של Snowflake. EDI מטפח חוויה חלקה וחסרת חיכוכים עבור לקוחות Snowflake כדי למנף את הרוחב והעומק של IDMC (Intelligent Data Management Cloud) ישירות מפלטפורמת Snowflake ו-Marketplace. עם EDI, לקוחות יכולים לשלב נתונים דו-כיווני אל וממנו Snowflake Data Cloud עם פלטפורמות מפתח אחרות כגון Oracle, SAP, Google, Microsoft ו-Salesforce. היכולת תהיה זמינה עד סוף 2023.

המקור: חברת אינפורמטיקה בכתובת הזאת.