הצטרפו לקבוצות שלנו לקבלת עדכונים מרוכזים פעם בשבוע:

ווטסאפ:
http://wa.dwh.co.il
טלגרם:
http://telegram.dwh.co.il

אורקל הכריזה על הזמינות הכללית של MySQL HeatWave Lakehouse, ולראשונה  בכך שהיא מאפשרת ללקוחות לבצע שאילתות נתונים באחסון אובייקטים במהירות כמו שאילתות נתונים בתוך מסד הנתונים.

MySQL HeatWave Lakehouse תומך במגוון פורמטים של קבצים של אחסון אובייקטים כגון CSV, Parquet וקבצי ייצוא מבסיסי נתונים אחרים, ויכול לשלב נתוני קבצי אחסון אובייקטים ונתוני טרנזקציות של MySQL יחד באותה שאילתה. קבצי מאגר אובייקטים נשאלים ישירות על ידי HeatWave מבלי להעתיק את הנתונים למסד הנתונים של MySQL. כתוצאה מכך, MySQL HeatWave Lakehouse מגדירה סטנדרטים חדשים עבור מדרגיות וביצועים עבור עיבוד שאילתות, מהירות טעינת נתונים, זמן הקצאת אשכול ואוטומציה לשאילתות נתונים באחסון אובייקטים.

כפי שהוכח על ידי רף 10 TB TPC-H*, שאילתת נתונים באחסון אובייקטים בפורמטים פופולריים של קבצים עם MySQL HeatWave Lakehouse היא מהירה כמו שאילתת נתונים במסד הנתונים של MySQL. זה מתאפשר על ידי MySQL Autopilot, יכולת מובנית של MySQL HeatWave המספקת אוטומציה מונעת למידת מכונה, שלומדת מביצוע שאילתות ומשפרת את תוכנית הביצוע של שאילתות עתידיות. MySQL Autopilot הוא חידוש ב-MySQL HeatWave שאינו זמין בשום מקום אחר. MySQL HeatWave ב-Oracle Cloud Infrastructure (OCI) מופעל על ידי מעבדי AMD EPYC™.

המקור: חברת אורקל. לידיעה המלאה, הקישו כאן.