הצטרפו לקבוצות שלנו לקבלת עדכונים מרוכזים פעם בשבוע:

ווטסאפ:
http://wa.dwh.co.il
טלגרם:
http://telegram.dwh.co.il

בית המשפט המחוזי של ארצות הברית במחוז נבאדה קבע כי Rimini Street הפרה שוב ושוב את זכויות היוצרים של אורקל, הסירה באופן בלתי מותר את הודעות זכויות היוצרים של אורקל מתוכנת אורקל, והצהירה לפחות 15 סוגים של הצהרות כוזבות לגבי נוהלי התמיכה שלה.

כתוצאה מכך, בית המשפט קבע צו מניעה קבוע נוסף המחייב את רימיני להפסיק באופן מיידי ולתמיד את השימוש בתוכניות תמיכה שונות תוך הגבלה נוספת של אחרים.

בית המשפט גם מצא את מייסד ומנכ"ל רימיני, סת' ראווין, אחראי באופן אישי להפרת זכויות היוצרים של רימיני, הסרת הודעת זכויות היוצרים ופרסום כוזב, וקבע כי מר ראווין "השתתף ביודעין ביצירה והפצה של הפרסום הכוזב של רימיני".

במסגרת צו המניעה שלו, בית המשפט דורש מרימיני לפרסם הודעה מתקנת לעיתונות כדי להודיע ללקוחותיה ולקוחותיה הפוטנציאליים ל"הצהרות הכוזבות והמטעות שרימיני סטריט השמיעה בפרסומות ובקמפיינים השיווקיים שלה". 

בין ממצאיו הרבים, קבע בית המשפט כי למרות פסיקות הפרת זכויות היוצרים המרובות הקודמות, צו מניעה קבוע קיים, וביזיון בית המשפט, המשיכה רימיני בנוהגיה הבלתי חוקיים. בית המשפט מצא במפורש כי רימיני הפרה את זכויות היוצרים של PeopleSoft של אורקל עשרות אלפי פעמים תוך שימוש במספר תהליכי תמיכה מפרים. עוד הפרה רימיני את החוק על ידי הסרת מידע זכויות היוצרים של אורקל מקבצים, מה ש"הסתיר את אופי הקבצים הללו והטעה את לקוחותיה להאמין שהעדכונים של רימיני אינם מפרים את זכויות היוצרים של אורקל".

סטיוארט לוי, סגן הנשיא והמנהל המשפטי הראשי של אורקל, אמר: "אנו שמחים שזכויות הקניין הרוחני של אורקל הוכחו שוב ושבית המשפט נקט בצעדים נוספים כדי למנוע הפרה נוספת והצהרות כוזבות ללקוחותינו על ידי רימיני".

המקור: חברת אורקל. לידיעה המלאה, הקישו כאן.