הצטרפו לקבוצות שלנו לקבלת עדכונים מרוכזים פעם בשבוע:

ווטסאפ:
http://wa.dwh.co.il
טלגרם:
http://telegram.dwh.co.il

MongoDB הודיעה על הרחבה משמעותית של הסכם שותפות אסטרטגי רב שנתי עם מיקרוסופט.

MongoDB ו-Microsoft מתחייבות למגוון רחב של יוזמות כדי להקל על הלקוחות לקדם את מסעות האימוץ שלהם בענן, כולל גישה קלה יותר ל-MongoDB Atlas בתוך השוק המסחרי של מיקרוסופט. מיליוני מפתחים שניגשים לפורטל Azure יוכלו לגלות ולהשתמש ב- MongoDB Atlas.

כחלק מההסכם, MongoDB תעבוד עם מיקרוסופט כדי לשפר את האופן שבו לקוחות חווים את MongoDB Atlas הפועל על Azure על ידי אספקת יוזמות יציאה לשוק ויצירת תוכניות הפעלה והדרכה למפתחים. בנוסף, MongoDB תעמיק את האינטגרציות הטכנולוגיות שלהם עם מיקרוסופט כדי לשרת טוב יותר את הלקוחות המשותפים שלהם.

הסכם השותפות האסטרטגי מגיע בעקבות שיתופי הפעולה האחרונים בין שתי החברות שהוכרזו ב-Microsoft Ignite, שכללו הצעת MongoDB Atlas בתשלום לפי שימוש. MongoDB Atlas משתלב כעת עם שירותי Microsoft של צד ראשון כגון Azure Synapse Analytics, Azure Event Hub, Microsoft Power BI, Microsoft Purview, Azure Logic Apps ו-Microsoft Power Automate.

עם ההכרזה של היום, אינטגרציות אחרות אשר בפיתוח יכללו נתונים של מיקרוסופט, בינה מלאכותית וניתוח, ושירותי קוד נמוך. MongoDB גם שיתפה פעולה עם Microsoft for Startups כדי לספק קרדיטים של MongoDB Atlas בחינם, והטבות אחרות כהצעה אטרקטיבית ב- Founders Hub. יחד, MongoDB ומיקרוסופט מציעות לסטארט-אפים את המהירות, ההיקף הבלתי מוגבל והאבטחה שהם צריכים כדי לעבור מרעיונות לצמיחה.

המקור: חברת MongoDb בכתובת הזאת.