הצטרפו לקבוצות שלנו לקבלת עדכונים מרוכזים פעם בשבוע:

ווטסאפ:
http://wa.dwh.co.il
טלגרם:
http://telegram.dwh.co.il

Quest Software,מציגה את פריצת הדרך האחרונה בניהול נתונים עם השקת erwin Data Modeler של Quest 12.5.

Erwin Data Modeler 12.5 מתגאה בתכונות חדשניות המשפרות את איכות הנתונים, הממשל ושיתוף הפעולה בין בעלי העניין, מניע ארגונים לקראת דמוקרטיזציה של נתונים, ומאפשר מאמצים אסטרטגיים כגון פיתוח AI Large Language Model (LLM), בינת נתונים ומודרניזציה של פלטפורמת הנתונים.

שיפורים עיקריים ב-erwin Data Modeler מאת Quest 12.5:

  • שיתוף פעולה עם בעלי עניין עם שילוב ER360: erwin Data Modeler מטפח תקשורת חלקה בין צוותי עסקים, IT ונתונים עם השילוב שלו עם ER360, פלטפורמת שיתוף פעולה מקוונת. זה מעודד החלטות מונעות נתונים, מה שמאפשר למשתמשים עסקיים לתפוס מודלים של נתונים ולהתאים אותם עם האינטליגנציה הנכונה. מילוני מונחים ארגוניים מאפשרים תקשורת יעילה על ידי תיאור השפה העסקית הקשורה למערכות נתונים ספציפיות.
  • ניהול משופר עם Databricks Unity Catalog שילוב: erwin Data Modeler משתלב בצורה חלקה עם Databricks Unity Catalog, ומגביר את יכולות הממשל שלו בסביבות מגוונות של אגם נתונים. לקוחות יכולים לסווג ללא מאמץ נתונים מובנים ולא מובנים, להגדיר הרשאות ולזהות בעיות ביצועים, תוך הבטחת ניהול נתונים קפדני.
  • שיפור נראות ואוריינות נתונים עם שילוב של erwin Data Intelligence: שיתוף פעולה הדוק בין erwin Data Modeler ו-erwin Data Intelligence מציע נראות מקיפה של נכסי נתונים והנחיות לשימוש בהם. מדיניות נתונים עקבית ושיטות עבודה מומלצות מיושמות, מה שמעלה את איכות המודל ויעילות תפעול הנתונים.
    הבטחת איכות מודל הנתונים עם תכונת תאימות למודלים ארגוניים: משתמשי erwin Data Modeler יכולים לבנות ולהתאים אישית מדיניות שנועדה לתקנן ולסקור תיעוד, לאמת תאימות לנתונים ולנטר את איכות המטא נתונים, לעזור למנהלי נתונים להגביר את הדיוק ולצמצם את הזמן הנדרש לתחזוקה , דגמי נתונים באיכות גבוהה.

המקור: חברת Quest בכתובת הזאת.