הצטרפו לקבוצות שלנו לקבלת עדכונים מרוכזים פעם בשבוע:

ווטסאפ:
http://wa.dwh.co.il
טלגרם:
http://telegram.dwh.co.il

כדי לענות על הביקוש הגלובלי הגדל במהירות מארגוני המגזר הציבורי, אורקל הכריזה על Oracle Cloud החדש עבור הממשל וההגנה האוסטרלית בקנברה.

המציע למעלה מ-100 שירותים, האזור החדש הוא פלטפורמת ענן שלמה ומאובטחת במיוחד המאפשרת ללקוחות לבנות ולהריץ אפליקציות. הוא מבודד פיזית מאזורי הענן הציבוריים והממשלתיים האחרים של אורקל ואינו חולק איתם קשרי עמוד שדרה, כולל האזורים הציבוריים הקיימים בסידני ומלבורן הזמינים לכל לקוחות Oracle Cloud. הערכת ה-IRAP שהושלמה ברמת PROTECTED מספקת הבטחה לארגוני המגזר הציבורי באוסטרליה ש-Oracle Cloud עבור הממשלה וההגנה האוסטרלית מקפידה על בקרות אבטחה מתאימות.

ללקוחות ענן ממשלתיים תהיה גישה ליותר מ-100 שירותים ויישומים של Oracle Cloud Infrastructure (OCI), כולל Oracle Autonomous Database, MySQL HeatWave Database Service, Oracle Container Engine for Kubernetes, Oracle Cloud VMware Solution, כמו גם יכולות אבטחה משולבות כגון אפס- אמון בארכיטקטורה ו-Oracle Cloud Guard. אורקל מספקת קבוצה עקבית זו של שירותי ענן בכל 45 אזורי הענן, ומעניקה לארגוני המגזר הציבורי ענן ממשלתי עם אותן יכולות ותמחור כמו אזורי הענן המסחריים של אורקל. יישומים ושירותים אלה יסייעו למגזר הציבורי לרתום נתונים כדי לחשוף ערך חדש ולייעל עומסי עבודה, בדרך כלל מבלי להידרש לארכיטקטורה מחדש יקרה. בנוסף, מאז 2020, אורקל מקיימת הסכם ממשלתי שלם (WofG) עם סוכנות הטרנספורמציה הדיגיטלית (DTA) כדי להקל על סוכנויות ממשלתיות באוסטרליה לרכוש מוצרים ושירותים של אורקל.

תמיכה במגזר הציבורי עם אבטחה וריבונות נתונים

לאורקל יש ניסיון של עשרות שנים באבטחת נתונים ויישומים, ועם גישת האבטחה הראשונה שלה, ללקוחות יש גישה ליכולות במגוון רחב של שירותים שהופכים יישומים מאובטחים לקלים, חסכוניים ומשולבים במלואם. Oracle Cloud for Australian Government and Defence מאפשר ללקוחות לפרוס אפליקציות התואמות לתקנות ריבונות נתונים ותושבות אוסטרליות עבור נתונים רגישים המתארחים מקומית.*

לקוחות ושותפים מחבקים את Oracle Cloud

OCI תומכת בארגונים במגזר הפרטי והציבורי ברחבי העולם על ידי מתן מגוון רחב של אפשרויות פריסת ענן מבוזרות מעבר לאזורי ענן ציבוריים, כולל Dedicated Region ו-Exadata , שיכולים לסייע ביישומים שבהם קרבת נתונים והשהייה נמוכה במיקומים ספציפיים הם קריטיים.

המקור: חברת אורקל בכתובת הזאת.