הצטרפו לקבוצות שלנו לקבלת עדכונים מרוכזים פעם בשבוע:

ווטסאפ:
http://wa.dwh.co.il
טלגרם:
http://telegram.dwh.co.il

אנקונדה ומיקרוסופט הכריזו על חידוש פורץ דרך: Python באקסל. דבר זה מסמן מהפך באופן שבו משתמשי Excel ומפתחי Python מתייחסים לעבודתם.

עבור משתמשי Excel, זה פותח עולם חדש של פוטנציאל ניתוח נתונים שהוגבל בעבר למדענים ומפתחי נתונים. בתוך סביבת הגיליון האלקטרוני המוכרת שלך, אתה יכול כעת לרתום את הכוח של Python לבצע ניתוחים סטטיסטיים מורכבים עם חבילות פופולריות כגון Pandas ומודלים סטטיסטיים וליצור הדמיות מתוחכמות באמצעות Matplotlib ו- Seaborn. מפתחי Python יכולים כעת להתחבר עם סקריפטים והדמיות עשירות עם הנגישות הנרחבת של Excel, מה שמאפשר זרימת עבודה רציפה ומקל על שיתוף העבודה שלך עם עמיתים שמשתמשים בעיקר באקסל.

השילוב של Anaconda Distribution עבור Python ב-Microsoft Excel הוא יותר מתכונה; זוהי הגדרה מחדש של מה שאפשרי בניתוח נתונים. הוא משלב את היכולות המתקדמות של Python עם הממשק המוכר של Excel, ומגשר על הפער בין מדע נתונים רב עוצמה לכלים עסקיים יומיומיים. העתיד של ניתוח הנתונים הגיע, והוא משולב, חזק יותר ונגיש יותר מאי פעם. 

 

 All You Need Is =PY()


השימוש ב-Python ב-Excel הוא פשוט כמו הקלדת

=PY()

בתא ה-Excel שלך, ואחריו קוד ה-Python. התוצאות של החישובים או ההדמיות של Python יופיעו בגליון העבודה של Excel.

לדוגמה, אתה יכול להשתמש בקוד Python כדי להצטרף בקלות לשני מערכי נתונים מורכבים, ישירות בתוך Excel.

 

הרחבת אופקים עם Python באקסל


עם Python ב-Excel, אתה פותח שער לאפשרויות חדשות בזרימות העבודה שלך לניתוח הנתונים. בואו נחקור כמה מהטרנספורמציות העוצמתיות שתוכל להביא לזרימת העבודה היומיומית שלך.

צור הדמיות נתונים מתקדמות


מנף ספריות הדמיה חזקות של Python, כגון Matplotlib ו-Seaborn, ישירות בחוברת העבודה שלך ב-Excel עבור ייצוג נתונים מקיף.

 

השג ניתוח סטטיסטי עמוק


הרם את הניתוח שלך באמצעות הספריות החזקות של Python כגון Pandas ומודלים סטטיסטיים. בצע משימות סטטיסטיות מקיפות ישירות בתאי ה- Excel שלך. אינך צריך להיות מומחה למדעי נתונים - ספריות Python שנאספו של Anaconda המוטמעות ב-Excel הופכות ניתוח מתקדם לנגיש לכולם.

 

שתף את עבודתך


שמור על המורכבות והעוצמה של ניתוחי Python שלך, תוך הצגתם בפורמט ידידותי לאקסל. שיתוף ושיתוף פעולה עם עמיתים המשתמשים באקסל הם פשוטים .

 

גישה לספריות Python רבת עוצמה


תכונה זו לא רק מביאה את Python לתוך Excel; היא מביאה גם את המערכת האקולוגית העשירה של ספריות Python. ספריות כמו Pandas למניפולציה של נתונים, מודלים סטטיסטיים למידול סטטיסטי מתקדם, ו-Matplotlib ו-Seaborn להדמיית נתונים זמינים כולם ב-Excel, ופותחים מלא אפשרויות חדשות עבור הגיליונות האלקטרוניים שלך.

המקור: חברת אנדקונדה , בכתובת הזאת.