הצטרפו לקבוצות שלנו לקבלת עדכונים מרוכזים פעם בשבוע:

ווטסאפ:
http://wa.dwh.co.il
טלגרם:
http://telegram.dwh.co.il

SAP  ו-Google Cloud הכריזו על שותפות מורחבת כדי לעזור לארגונים לרתום את הכוח של נתונים ו-generative AI.

 

החברות ישלבו את ענן הנתונים הפתוח המשולב שלהן באמצעות פתרון SAP Datasphere עם Vertex AI כדי להשיק פתרונות תעשייתיים חדשים המופעלים על ידי בינה מלאכותית ולהציג יכולות חדשות שיעזרו ללקוחות לשפר ביצועים.


הפתרונות החדשים מבוססים על שותפות אסטרטגית ארוכת טווח בין SAP ו-Google Cloud כדי לעזור ללקוחות ארגוניים להאיץ את הטרנספורמציות הדיגיטליות שלהם ולמטב את הערך מנתונים קריטיים לעסקים. Google Cloud הוא שותף אסטרטגי לפתרון RISE עם SAP, ועד היום סופרת חברות ארגוניות מובילות רבות כלקוחות משותפים. על ידי שילוב AI גנרטיבי בתוכנת SAP ובענן הנתונים הפתוח של Google Cloud, לקוחות יכולים לפרוס פתרונות חדשים רבי עוצמה המשתמשים במידע מ-SAP Datasphere ולמעשה מכל מקור נתונים אחר כדי לשפר משמעותית את התובנות העסקיות, הניתוח וקבלת ההחלטות.

שילוב ענן הנתונים הפתוח בין תוכנת SAP ל-Google Cloud יספק בסיס עשיר לפיתוח בינה מלאכותית שיסייע לספק ערך חדש ללקוחות משותפים, החל מאלה העוסקים בתחום הרכב והקיימות:

  1. שיפור הקישוריות וחוויות הלקוחות בתעשיית הרכב: SAP ו-Google Cloud ישיקו פתרונות חדשים המשתמשים במודלים של AI הגנרטיביים של Google Cloud באמצעות Vertex AI ונתונים מ-Catena-X, אקולוגית הנתונים הפתוחה הנתמכת על ידי תוכנת SAP לתעשיית הרכב. עם Catena-X, חברות רכב יכולות להחליף נתונים בצורה מאובטחת על כל שרשראות הערך שלהן כדי להגביר את הביצועים התפעוליים, לשפר את חוויות הלקוחות ולהאיץ את החדשנות. עם פתרון חדש זה, לקוחות רכב יכולים לשלב מערכי נתונים מ-Catena-X עם נתוני תוכנת SAP כדי לבנות ולהכשיר דגמי AI מחוללים המייעלים את עבודתם עם יצרני רכב, ספקים ולקוחות קצה. לדוגמה, על ידי הפעלת שיתוף נתונים יעיל יותר, בינה מלאכותית גנרטיבית יכולה לעזור לזהות ולהפחית בעיות פוטנציאליות ברכב לפני שהן גורמות להחזרות, לשפר את הבטיחות באמצעות ידע מוגבר על תנאי כביש ותנועה מסוכנים ולהגביר את איכות המוצר על ידי חיזוי פגמים טוב יותר.

  2. הגברת הקיימות הארגונית: לקוחות SAP ו-Google Cloud יכולים להשתמש ב-Vertex AI יחד עם SAP Datasphere כדי ליצור פתרונות בינה מלאכותית שמאיצה את תוכניות הקיימות של חברות. הפונקציונליות החדשה המופעלת על ידי בינה מלאכותית, הזמינה בקרוב ללקוחות SAP ב-Google Cloud, תסייע לארגונים לשלב נתונים עסקיים קריטיים ב-SAP Datasphere ובפתרון SAP Sustainability Control Tower עם מערכי נתונים ESG של צד שלישי ומודלים חזקים של בינה מלאכותית של Google Cloud. כתוצאה מכך, עסקים יוכלו ליצור דוחות קיימות מותאמים אישית, לבצע אוטומציה של התראות קיימות המופעלות על ידי בינה מלאכותית לאורך שרשרת האספקה ולשפר את קבלת ההחלטות עם ניתוחים מעמיקים יותר על ההשפעה הסביבתית והיתרונות הכספיים, בין היתר.

כחלק משותפות מורחבת זו, הכוללת פורטפוליו חדש וגדל של פתרונות בינה מלאכותית, SAP ו-Google Cloud שואפות ליצור חוויות בינה מלאכותית אחראית על ידי אספקת פתרונות בינה מלאכותית לעסקים עם הרמות הגבוהות ביותר של דאגה לאבטחה, פרטיות, תאימות ואתיקה . במשך שנים, לקוחות סומכים על SAP ו-Google Cloud לבנות ולהפעיל פתרונות חזקים ואמינים, כולל בינה מלאכותית הנוגעת לנתונים ולמערכות החיוניות ביותר שלהם. 

המקור: חברת SAP בלינק הזה.