הצטרפו לקבוצות שלנו לקבלת עדכונים מרוכזים פעם בשבוע:

ווטסאפ:
http://wa.dwh.co.il
טלגרם:
http://telegram.dwh.co.il

Cloudera, חברת הנתונים לבינה מלאכותית ארגונית מהימנה (AI), הודיעה כי חתמה על הסכם שיתוף פעולה אסטרטגי (SCA) עם Amazon Web Services, Inc. (AWS).

הסכם זה מחזק את מערכת היחסים של Cloudera עם AWS ומדגים את מחויבותם להאיץ ולהרחיב את ניהול הנתונים המקומיים בענן וניתוח נתונים ב-AWS. באמצעות הסכם זה, Cloudera תמנף את שירותי AWS כדי לספק חדשנות מתמשכת והורדת עלויות ללקוחות עם Cloudera data lakehouse פתוח ב-AWS עבור AI ארגוני מהימן.

בתור שותף של ספק תוכנה עצמאי (ISV) של AWS בתוכנית העברת עומסי עבודה (WMP) שיש לו גם רישום Cloudera Data Platform (CDP) ציבורי בענן זמין ב-AWS Marketplace, Cloudera מקל על לקוחות להשתמש בקרדיטים כדי להאיץ את העברת עומסי העבודה לענן ורכישת CDP ב-AWS.
Cloudera, עם התמקדותה באספקת אגם נתונים פתוח משופר, בחרה ב-AWS להפעיל את הרכיבים הקריטיים ביותר של ה-CDP, כולל נתונים בתנועה, בית אגם נתונים, מחסן נתונים, מסד נתונים תפעולי, AI/למידת מכונה, ניהול נתוני אב ו אבטחה מקצה לקצה. זה יכול לעזור ללקוחות לעבור במהירות ל-CDP בענן מבלי לשנות את היישומים שלהם תוך תמיכה בפריסות היברידיות. בנוסף, Cloudera הנדסה את CDP כדי להשתלב ישירות עם שירותי AWS, כולל Amazon Simple Storage Service (Amazon S3), Amazon Elastic Kubernetes Service (Amazon EKS), Amazon Relational Database Service (Amazon RDS) ו- Amazon Elastic Compute Cloud (Amazon EC2), לספק ללקוחות פלטפורמה משולבת הדוק שמפחיתה עלויות ומנצלת את החידושים האחרונים מ-AWS. לקוחות Cloudera נהנים משירותים מקוריים של AWS ללא צורך בניהול האינטגרציות בעצמם.


AWS תשתף פעולה עם Cloudera כדי להרחיב את ניהול הנתונים המקומיים בענן וניתוח נתונים ב-AWS. בנוסף, הם יעבדו יחד על תוכניות שיווק ומכירה משותפת ללקוחות.
Cloudera הייתה שותפה מהימנה של AWS בתחום ניהול הנתונים וניתוח הנתונים המקוריים בענן במשך שנים, שממשיכה לחדש כדי לספק חווית משתמש חלקה ללקוחות.

המקור: חברת Cloudera בלינק הזה.