הצטרפו לקבוצות שלנו לקבלת עדכונים מרוכזים פעם בשבוע:

ווטסאפ:
http://wa.dwh.co.il
טלגרם:
http://telegram.dwh.co.il

Anaconda הכריזה על שחרור פומבי של Anaconda Assistant, תוסף מחברת Jupyter מופעל בינה מלאכותית שנועד לשפר את הפרודוקטיביות של מדעני נתונים, מפתחים וחוקרים. Anaconda Assistant זמין כעת לכל המשתמשים במחברות ענן של Anaconda.

תוך שמופעל על ידי אותו מודל שפה גדול מאחורי ChatGPT, ה-Assistant מספק ממשק צ'אט אינטואיטיבי שיעזור לך ליצור, להסביר או לנפות באגים בקוד, ללמוד נושאים חדשים ועוד.

התכונות העיקריות של Anaconda Assistant כוללות:

  • שיחות בשפה טבעית: שאל שאלות, הבהר מושגים וקבל המלצות קוד באמצעות צ'אטים פשוטים.
  • אינטגרציה חלקה בתוך מחברות: העתק והפעל קוד שנוצר בתוך תא מחברת בלחיצת כפתור.
  • הסברי קוד: בחר כל חלק מהקוד שלך ובקש מ-Anaconda Assistant להסביר אותו, להוסיף הערות או להציע אופטימיזציות.
  • איתור באגים: נתקעת על שגיאה? Anaconda Assistant יכולה לעזור לאבחן ולתקן בעיות קוד נפוצות.

Anaconda Assistant נועד לסייע במשימות שונות במגוון רחב של תחומים. הנה כמה מהיתרונות המרכזיים:

  • נתחו, הדמיינו ועבדו מראש נתונים בצורה יעילה יותר: פשוט תאר כיצד ברצונכם להתוות או לשנות נתונים ו-Anaconda Assistant תספק תוצאות מהירות וקלות. בעת יצירת גרפים של נתונים, אתה יכול לציין את ספריית הגרפים או לא, בהתאם להעדפה שלך. ה-Assistant גם יספק כותרות ותוויות כשתתבקש, כך שלא תצטרך להתעסק בניסוח מדויק, ויחסוך לך זמן.
  • צור וצור גרפים בשפה טבעית: במקום לבזבז זמן בחפירה בתיעוד, Anaconda Assistant עושה זאת עבורך. אנו מחדירים את שמות העמודות והסוגים למודל השפה, כך שהמודל מודע לנתונים איתם הוא עובד. זה מאפשר לך לעבוד עם שפה טבעית יותר, אשר בתורו אומר שהמודל יחזיר תוצאות אינטואיטיביות יותר.
  • הסבר, הערה או משנה קוד: קבל הסברים לקוד ופונקציות מורכבות כדי להבין טוב יותר את הפונקציונליות והאפשרויות. אנשי מקצוע בתחום הנתונים וסטודנטים כאחד יכולים להדגיש קוד ולבחור מתוך מספר אפשרויות, כמו גם לקבל תיאורים ברורים ב-Assistant במקום להזדקק למחקר חיצוני. למשתמשים יש גם את היכולת להשאיר הערות על קוד כדי לתקשר עם חברי צוות אחרים או ללמוד מטעויות ולהתייחס לפרויקטים קודמים. שחזור קוד הוא יתרון נוסף לחיסכון בזמן של ה-Assistant, תופס באגים ושגיאות פוטנציאליים ומאפשר פתרון ובנייה אינטואיטיביים יותר של בעיות.

 

המקור: חברת Anaconda בכתובת הזאת.