הצטרפו לקבוצות שלנו לקבלת עדכונים מרוכזים פעם בשבוע:

ווטסאפ:
http://wa.dwh.co.il
טלגרם:
http://telegram.dwh.co.il

 Oracle ו-Microsoft הכריזו על Oracle Database@Azure, המעניק ללקוחות גישה ישירה לשירותי מסד נתונים של Oracle הפועלים על תשתית הענן של Oracle (OCI) ונפרסים במרכזי נתונים של Microsoft Azure.

Oracle Database@Azure מספקת את כל יתרונות הביצועים, קנה המידה וזמינות עומס העבודה של Oracle Database ב-OCI עם האבטחה, הגמישות והשירותים הטובים מסוגו של Microsoft Azure, כולל שירותי AI הטובים מסוגו כמו Azure OpenAI. שילוב זה מספק ללקוחות גמישות רבה יותר לגבי המקום שבו הם מפעילים את עומסי העבודה שלהם. הוא גם מספק סביבה יעילה המפשטת את הרכישה והניהול בענן בין שירותי Oracle Database ו-Azure.

עם הצגת Oracle ,Oracle Database@Azure ו-Microsoft מסייעות ללקוחות להאיץ את ההגירה שלהם לענן, כדי שיוכלו לחדש את סביבות ה-IT שלהם ולנצל את התשתית, הכלים והשירותים של Azure. לקוחות ייהנו מ:

  • אפשרויות נוספות להעביר את מסדי הנתונים של Oracle שלהם לענן;
  • הרמה הגבוהה ביותר של ביצועים, קנה מידה וזמינות של מסדי נתונים של Oracle, כמו גם התאמה בין תכונות ותמחור;
  • הפשטות, האבטחה והשהייה של סביבת הפעלה אחת (מרכז נתונים) בתוך Azure;
  • היכולת לבנות יישומים מקוריים חדשים בענן תוך שימוש בטכנולוגיות OCI ו-Azure, כולל שירותי הבינה המלאכותית הטובים מסוגה של Azure;
  • הבטחה של ארכיטקטורה שנבדקה ונתמכת על ידי שניים מהשמות המהימנים ביותר בענן.

השירות החדש מספק חוויה משולבת לחלוטין לפריסה, ניהול ושימוש במופעי מסד נתונים של Oracle בתוך Azure. היא מאפשרת לארגונים להוביל פריצות דרך בענן תוך שימוש בכישורים הקיימים שלהם כדי למנף את מיטב היכולות של Oracle ו-Microsoft ישירות בתוך פורטל Azure.

השירות החדש נועד למנוע את האתגרים הגדולים ביותר של הלקוחות באימוץ ארכיטקטורות מולטי-ענן, כולל ניהול מנותק, כלים מכוסים ותהליך רכישה מורכב.

כתוצאה משותפות מורחבת זו, ללקוחות תהיה הבחירה לפרוס את שירותי Azure שלהם עם שירותי Oracle Database המנוהלים במלואם, הכל בתוך מרכז נתונים יחיד, כולל תמיכה בשירותי Oracle Exadata Database, שירותי Oracle Autonomous Database ו-Oracle Real Application Clusters ( RAC). אורקל ומיקרוסופט פיתחו גם מודל תמיכה משותף כדי לספק תגובה ופתרון מהירים לעומסי עבודה קריטיים.

בנוסף, אורקל ומיקרוסופט פשטו משמעותית את תהליך הרכישה וההתקשרות. לקוחות יוכלו לרכוש את Oracle Database@Azure דרך Azure Marketplace, תוך מינוף הסכמי Azure הקיימים שלהם. הם גם יוכלו להשתמש בהטבות הקיימות ברישיון Oracle Database כולל Bring Your Own License ותוכנית Oracle Support Rewards.

אורקל תפעיל ותנהל את שירותי ה-OCI הללו ישירות במרכזי הנתונים של מיקרוסופט ברחבי העולם, החל מאזורים בצפון אמריקה ואירופה.

 

המקור: חברת מיקרוסופט בכתובת הזאת.