הצטרפו לקבוצות שלנו לקבלת עדכונים מרוכזים פעם בשבוע:

ווטסאפ:
http://wa.dwh.co.il
טלגרם:
http://telegram.dwh.co.il

סיסקו ו-Splunk הודיעו על הסכם סופי שלפיו סיסקו מתכוונת לרכוש את Splunk תמורת 157 דולר למניה במזומן, המייצגים כ-28 מיליארד דולר בשווי הון עצמי. עם סגירת הרכישה, נשיא ומנכ"ל Splunk, גארי סטיל, יצטרף לצוות המנהיגות המנהלת של סיסקו המדווח ליו"ר ולמנכ"ל צ'אק רובינס.

הרכישה מתבססת על המורשת של Splunk לעזור לארגונים לשפר את החוסן הדיגיטלי שלהם ותאיץ את האסטרטגיה של סיסקו לחבר את הכל בצורה מאובטחת כדי להפוך כל דבר לאפשרי. השילוב של שני המנהיגים המבוססים הללו בתחום הבינה המלאכותית, אבטחה וצפייה יעזור להפוך ארגונים לאבטחים וגמישים יותר.

"אנחנו נרגשים להפגיש את סיסקו וספלאנק. היכולות המשולבות שלנו יניעו את הדור הבא של אבטחה וצפייה התומכות בבינה מלאכותית", אמר צ'אק רובינס, יו"ר ומנכ"ל סיסקו. "מזיהוי ותגובה של איומים לחיזוי ומניעה של איומים, אנו נעזור להפוך ארגונים מכל הגדלים לאבטחים וגמישים יותר".

בעולם ההיפר-מחובר של היום, הנתונים נמצאים בכל מקום, כאשר כל ארגון מסתמך עליהם כדי לנהל את העסק שלהם ולקבל החלטות קריטיות למשימה מדי יום. בהתחשב בהאצה ובאימוץ של AI גנרטיבי, הרחבת משטחי איומים וסביבות ענן מרובות, זה יוצר רמת מורכבות שאינה דומה לשום דבר שארגונים התמודדו איתו. ארגונים צריכים דרך טובה יותר לנהל, להגן ולשחרר את הערך האמיתי של הנתונים ולהישאר עמידים דיגיטלית. ביחד, סיסקו ו-Splunk יתייחסו לאתגרים הללו בראש ובראשונה.

השילוב של שני המנהיגים המבוססים הללו עם יכולות משלימות בתחום הבינה המלאכותית, אבטחה וצפייה יפתחו את הערך האמיתי של הנתונים ויסייעו להפוך ארגונים בכל הגדלים לאבטחים וגמישים יותר מבחינה דיגיטלית. באופן ספציפי, יכולות האבטחה של Splunk משלימות את הפורטפוליו הקיים של סיסקו, וביחד, יספקו ניתוחי אבטחה מובילים וכיסוי ממכשירים ליישומים ועד לעננים.

היכולות המשלימות של סיסקו ו-Splunk יספקו צפייה בסביבות היברידיות ומרובות עננים, מה שיאפשר ללקוחות החברה לספק חוויות יישומים חלקות המניעות את העסקים הדיגיטליים שלהם. סיסקו ו-Splunk ממוקמות היטב כדי לעזור ללקוחות לרתום באחריות את הכוח של AI בהתחשב בקנה המידה המשמעותי שלהם, הנראות לנתונים ובסיס האמון שלהם. האיחוד של שני הארגונים הללו יאפשר השקעות גדולות יותר בפתרונות חדשים, חדשנות מואצת והגדלת קנה מידה עולמי כדי לתמוך בצרכים של לקוחות בכל הגדלים.

הרכישה של Splunk על ידי סיסקו תבסס גם על המוניטין של שתי החברות על היותם מונעות מטרה עם ערכים דומים, תרבויות חזקות וצוותים מוכשרים להפליא. הרכישה תאחד שני "מקומות מעולים לעבודה" עם תשוקה משותפת לחדשנות והכלה ותשאר מקום מצוין לעבוד בו והמקום המוביל לכישרון תוכנה.

המקור: חברת Cisco בכתובת הזאת.