הצטרפו לקבוצות שלנו לקבלת עדכונים מרוכזים פעם בשבוע:

ווטסאפ:
http://wa.dwh.co.il
טלגרם:
http://telegram.dwh.co.il

SAP הכריזה על Joule, עוזר AI יוצרת מבוסס NLP.

Joule תוטמע בכל פורטפוליו הארגונים בענן של SAP, ויספק תובנות פרואקטיביות והקשריות מכל רחבי הרוחב והעומק של פתרונות SAP ומקורות צד שלישי. על ידי מיון מהיר והקשר של נתונים ממספר מערכות כדי להציג תובנות חכמות יותר, ג'ול עוזר לאנשים לבצע עבודה מהר יותר ולהניב תוצאות עסקיות טובות יותר בצורה מאובטחת ותואמת. 

ג'ול יוטמע ביישומי SAP מ-HR ועד מימון, שרשרת אספקה, רכש וחווית לקוח, כמו גם בפלטפורמת SAP Business Technology. ג'ול משנה את חווית המשתמש של SAP - זה כמו להקיש על הכתף של הקולגה החכם ביותר שלך. עובדים פשוט שואלים שאלה או ממסגרים בעיה בשפה פשוטה ומקבלים תשובות אינטליגנטיות הנשאבות משפע הנתונים העסקיים על פני תיק SAP ומקורות צד שלישי, תוך שמירה על הקשר. תארו לעצמכם, למשל, יצרן שמבקש מג'ול עזרה בהבנת ביצועי המכירות טוב יותר. ג'ול יכול לזהות אזורים עם ביצועים נמוכים, לקשר לקבוצות נתונים אחרות שחושפות בעיה בשרשרת האספקה, ולהתחבר אוטומטית למערכת שרשרת האספקה כדי להציע תיקונים פוטנציאליים לבדיקת היצרן. Joule תספק באופן רציף תרחישים חדשים עבור כל פתרונות SAP. לדוגמה, ב-HR זה יעזור בכתיבת תיאורי תפקיד חסרי פניות ויצירת שאלות ראיונות רלוונטיות.

Joule יהיה זמין עם פתרונות SAP SuccessFactors ואתר SAP Start בהמשך השנה, ועם SAP S/4HANA Cloud, המהדורה הציבורית בתחילת השנה הבאה. חווית הלקוח של SAP ופתרונות SAP Ariba יחד עם SAP Business Technology Platform יגיעו בהמשך, עם עדכונים רבים אחרים בכל תיק ה-SAP שיוכרזו באירוע SuccessConnect ב-2-4 באוקטובר, באירוע SAP Spend Connect Live ב-9-11 באוקטובר, אירוע SAP Customer Experience LIVE ב-25 באוקטובר וכנס SAP TechEd ב-2-3 בנובמבר.

Joule מתבסס על היצעים קיימים של SAP Business AI ומשפר אותם. ליותר מ-26,000 לקוחות ענן של SAP יש גישה ל-SAP Business AI במגוון תרחישים ופתרונות שותפים. האסטרטגיה המקיפה של SAP לבניית אקוסיסטם עתידי של בינה מלאכותית ארגונית כוללת גם השקעות ישירות, כמו אלו שהוכרזו ביולי עם Aleph Alpha, Anthropic ו-Cohere, כמו גם שותפויות של צדדים שלישיים כולל אלו עם Microsoft, Google Cloud ו-IBM שהוכרזו במאי. . Sapphire Ventures LLC, חברת הון סיכון עולמית בתוכנה, נתמכת על ידי SAP ומקדישה למעלה ממיליארד דולר למימון סטארט-אפים ארגוניים המונעים בינה מלאכותית.

המקור: חברת SAP. לידיעה המלאה הקישו כאן.