הצטרפו לקבוצות שלנו לקבלת עדכונים מרוכזים פעם בשבוע:

ווטסאפ:
http://wa.dwh.co.il
טלגרם:
http://telegram.dwh.co.il

Snowflake הכריזה באירוע Snowday 2023 על חידושים חדשים המאפשרים לכל המשתמשים לנצל בצורה מאובטחת את הכוח של AI מחולל עם הנתונים הארגוניים שלהם - ללא קשר למומחיות הטכנית שלהם.

Snowflake מפשט את האופן שבו כל ארגון יכול להפיק ערך מאובטח מ-AI יצירתי עם Snowflake Cortex , השירות החדש של Snowflake המנוהל במלואו המאפשר לארגונים לגלות, לנתח ולבנות בקלות רבה יותר אפליקציות בינה מלאכותית בענן הנתונים.

Snowflake Cortex מעניקה למשתמשים גישה מיידית לקבוצה הולכת וגדלה של פונקציות ללא שרת הכוללות מודלים של שפה גדולה (LLMs) מובילים בתעשייה, כגון מודל Llama 2 של Meta AI, מודלים ספציפיים למשימה ופונקציונליות חיפוש וקטור מתקדמת. באמצעות פונקציות אלה, צוותים יכולים להאיץ את הניתוח שלהם ולבנות במהירות אפליקציות המופעלות על ידי LLM תוך דקות. Snowflake גם בנתה שלוש חוויות המופעלות על ידי LLM הממנפות את Snowflake Cortex כדי לשפר את פרודוקטיביות המשתמש, כולל Document AI (תצוגה מקדימה פרטית), Snowflake Copilot (תצוגה מקדימה פרטית) וחיפוש אוניברסלי (תצוגה מקדימה פרטית).

לקוחות יכולים לפתח בקלות אפליקציות המופעלות על ידי LLM תוך שימוש בפונקציות ללא שרת עם Snowflake Cortex

כשירות מנוהל במלואו, Snowflake Cortex מעניקה לכל הלקוחות את אבני הבניין הדרושים כדי לרתום בקלות LLMs ובינה מלאכותית, ללא צורך במומחיות בינה מלאכותית או ניהול תשתית מורכב מבוסס GPU. זה כולל קבוצה הולכת וגדלה של פונקציות ללא שרת הזמינות עם קריאת פונקציה בקוד SQL או Python. משתמשים בכל מערכי המיומנויות יכולים לגשת לפונקציות הללו כדי לנתח נתונים במהירות או לבנות אפליקציות בינה מלאכותית - כולם פועלים בתשתית המאופטימלית לעלות של Snowflake Cortex. פונקציות חדשות אלו כוללות:

  1. פונקציות מיוחדות (תצוגה מקדימה פרטית): קבוצה של פונקציות ספציפיות למשימה הממנפות מודלים של שפה ו-AI חסכוניים כדי להאיץ את הניתוח היומיומי. עבור כל טקסט קלט נתון, מודלים אלה יכולים לזהות סנטימנט, לחלץ תשובה, לסכם את הטקסט ולתרגם אותו לשפה נבחרת. פונקציות מיוחדות כוללות גם את הפונקציות הקיימות של Snowflake המונעות למידה חישובית, כולל חיזוי (זמין בדרך כלל בקרוב), זיהוי חריגות (זמין בדרך כלל בקרוב), סייר תרומות (תצוגה מקדימה ציבורית) וסיווג (תצוגה מקדימה פרטית בקרוב).
  2. פונקציות למטרות כלליות (תצוגה מקדימה פרטית): קבוצה של פונקציות שיחה הממנפות LLMs קוד פתוח מובילות בתעשייה (תצוגה מקדימה פרטית), כולל מודל הקוד הפתוח Llama 2, ו- Snowflake LLMs בעלי ביצועים גבוהים (תצוגה מקדימה פרטית בקרוב), כולל טקסט מודל -to-SQL, למשתמשים "לשוחח" בקלות עם הנתונים שלהם כדי לתמוך במגוון רחב של מקרי שימוש. פונקציות אלה כוללות גם הטבעה וקטורית ופונקציונליות חיפוש (תצוגה מקדימה פרטית בקרוב), כך שמשתמשים יכולים בקלות להקשר את תגובות המודל עם הנתונים שלהם כדי ליצור אפליקציות מותאמות אישית תוך דקות. Snowflake מוסיפה גם וקטור כסוג נתונים מקורי בתוך ענן הנתונים, ועוזרת למשתמשים להפעיל ביעילות רבה יותר את הפונקציות הללו מול הנתונים שלהם ב- Snowflake.
Snowflake Cortex פותח חוויות Native LLM כדי להגביר את הפרודוקטיביות בענן הנתונים
  1. Snowflake גם חושפת חוויות חדשות מבוססות LLM הבנויות על Snowflake Cortex כשירות הבסיסי. החוויות השלמות הללו כוללות ממשקי משתמש ו-LLMs בעלי ביצועים גבוהים המאוחסנים ומנוהלים במלואם על ידי Snowflake Cortex, מה שהופך אותם לאידיאליים עבור צוותים עסקיים ואנליסטים בארגונים. כדי לשפר עוד יותר את הפרודוקטיביות בכל ענן הנתונים, חוויות ה-LLM החדשות של Snowflake כוללות:
  2. Snowflake Copilot (תצוגה מקדימה פרטית): עוזר ה-LLM החדש של Snowflake, Snowflake Copilot, מביא AI יצירתי למשימות קידוד יומיומיות של Snowflake עם שפה טבעית. משתמשים יכולים כעת לשאול שאלות על הנתונים שלהם בטקסט רגיל, לכתוב שאילתות SQL מול מערכי נתונים רלוונטיים, לחדד שאילתות ולסנן תובנות ועוד.
  3. חיפוש אוניברסלי (תצוגה מקדימה פרטית): עם חיפוש אוניברסלי, Snowflake חושפת פונקציונליות חיפוש חדשה המופעלת על ידי LLM, כך שמשתמשים יכולים למצוא ולהתחיל לקבל ערך מהנתונים והאפליקציות הרלוונטיות ביותר למקרי השימוש שלהם, מהר יותר. זה כולל חיפוש על פני חשבון Snowflake של לקוח, כולל מסדי נתונים, תצוגות וטבלאות Iceberg (תצוגה מקדימה ציבורית בקרוב), לצד חיפוש על פני נתונים ואפליקציות מקוריות של Snowflake הזמינות ב- Snowflake Marketplace.
  4. Document AI (תצוגה מקדימה פרטית): משמש כחוויית ה-LLM הראשונה של Snowflake, Document AI עוזר לארגונים להשתמש ב-LLMs כדי לחלץ בקלות תוכן כמו סכומי חשבוניות או תנאים חוזיים ממסמכים וכוונון תוצאות באמצעות ממשק ויזואלי ושפה טבעית. לקוחות משתמשים ב-Document AI כדי לעזור לצוותים שלהם להיות חכמים יותר לגבי העסקים שלהם, ולהגביר את היעילות בדרכים מאובטחות וניתנות להרחבה.

המקור: חברת SnowFlakes בכתובת הזאת.